PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
27.10.2019 16:00

bilety od 95,00 zł

KUP BILET

Użytkownicy polecają

Bardzo zabawne wystąpienia, dzieci w wieku 6 i 7 lat były zachwycone. Coś dla dużych i dla starszaków. Dziecko w wieku 4 lat na początku jak zgasły światła chwilę się bało, później już część widowiska była bardzo przyjaźnie odebrana, na pozostałej części się nudziło (także nie polecam dla dzieci w wieku 4 lat i mniej). Zapierające dech w piersiach show. Klaun super :) Elza świetna :)

rozwiń

Jestem zadowolona z tej formy zakupu biletów
odważne pokazy akrobatyczne , konferansjer i klaun potrafili wprowadzić sympatyczny nastój. Muzyka prawdziwie cyrkowa też robiła swoje. Super.
Na serio fajna zabawa, miło spędzony czas no i zachwycone dziecko 👍
Kawał mocnego żartu. Wyśmienity dobór przyjaciół do wspólnego występu. Świetne prowadzenie występu. No i nieokiełznany, nieoceniony, niezastąpiony prześmieszny ale i sensowny Abelard. Cały spektakl spowodował totalne oderwanie od rzeczywistości. Dziękujemy.

rozwiń

Człowiek z parku 20.09.2019 12:35
Cieszy fakt korzystania z takiej formy zakupu biletów. Rewelacyjna organizacja, miła obsługa i bez opóźnień.
Prowadząca lekko spięta, ale przyjemnie zapowiedziała występujących i sama sypnęła fajnymi żartami. Śliwa był bardzo dobry. Pierwszy raz widziałem jego występ i z pewnością nie ostatni. Fajne nawiązywał do miasta, w którym gra i ma mega mimikę twarzy. Facet grający przed gwiazdą wieczoru był jak dla mnie żenujący. Ani jeden żart do mnie nie trafił. Brogram nie trzymał się kupy. Wydawać sie mogło, że miał napisane połowę, a drugą odegrał na szybko na miejscu. Abelard oczywiście trzyma poziom jednak osobiście bardziej przypadł mi do gustu program "Ludzie trzymajcie kapelusze". Płynne przyjścia z tematu w temat i ostre żarty to to, co charakteryzuje Gize i co w nim uwielbiam. Dla wszystkich, którzy sie zastanawiają czy się wybrać - Abelard wciąż na wysokim poziomie.

rozwiń

Świetny film, doskonała obsada. Warunki oglądania bardzo dobre.
Wspaniały występ, ponad dwie godziny wyśmienitej zabawy. Polecam każdemu.
Niesamowite, zaskakujace. Pokaz prawdziwej sztuki cyrkowej w wykonaniu profesjonalistow. Cyrk Korona tym przedstawieniem pokazal iz mozna zrobic cyrk bez zwierzat. Tym samym ucinajac dyskusje o ochronie zwierzat w cyrkach. Brawo!!!

rozwiń

Super film, coś do śmiechu, coś do przemyślenia, a jeśli tak było naprawdę - włos na karku się jeży...
Poruszający film, szkoda tylko, że bez lektora
Bardzo dobra organizacja koncertu, Dziękuję. Z koncertu jestem zachwycona.
Doskonała gra aktorska,świetne dialogi.Polecam i to bardzo.
Świetny spektakl, znakomita gra aktorów i bardzo ciekawy temat, pozostawiający widza z oryginalną tematyką do przemyśleń . Polecam
Piotr 20.09.2019 17:12
Show fajne. Dziecko zadowolone. Jedyny minus to zimno pod namiotem. Córka bardzo zmarzła.
Hrabi to mój ulubiony kabaret. Śmiałam się nieprzerwanie przez dwie godziny. Polecam:)
Występ Abelarda jak zawsze klasa!! Śliwa bardzo fajnie !! Natomiast prowadząca oraz drugi stand'uper jak dla mnie słabiutko!!
Rewelacja . Polecam wszystkim Po raz pierwszy z rodziną byliśmy w cyrku-REWELACJA. Clown przechodził samego siebie- brzuch boli ze śmiechu. I na koniec dreszczyk emocji .Gorąco polecam.

rozwiń

4 048

wydarzeń

596 464

biletów

190 979

recenzji

Ostatnio dodane