Użytkownicy polecają

Miło. Ciepło i trochę zaskakująco. Repertuar trochę ubogi. Dobre numery prestydygatora. Niesamowity spektakl sukienkowy. Trochę inny cyrk niż ten z dzieciństwa. Mało zwierząt ale rozumie. Największy niewypał to dinozaur ospaly bez energii

rozwiń

Występ przepiękny i niezapomniany. Warto było zobaczyć, słychać i podziwiać 1,5 godzinny kolorowy i dynamiczny spektakl wysokiej klasy tancerzy i wspaniałej gruzińskiej muzyki. Szkoda tylko, że w Elblągu nie ma prawdziwej dużej sali na przedstawienie tego rodzaju występów. Oglądanie z jednego poziomu boiska sportowego takiego spektaklu bardzo ograniczyło widowiskowość występu.

rozwiń

Program świetny. Dwie godziny zabawy na wysokim poziomie. Polecam gorąco. Brawo dla Artystów, którzy nie zawiedli i kontynuację losów Mariana przedstawili tak samo doskonale jak w pierwszej części cyklu. NEO - NÓWKA wciąż reprezentuje klasę.

rozwiń

Świetny występ, wspaniała, szybka muzyka, profesjonalizm tancerzy. Zachwyca precyzja tańca, piękno tancerzy. Wielkie brawa!!!! Bardzo polecam.
Królowa polskiej sceny muzycznej - nie zawiodła. Warto za każdą cenę.
Bawiliśmy się bardzo dobrze. Świetna sztuka, dobrze zagrana i jaka prawdziwa.
Super koncert. Paweł Domagała sprawdza się jako piosenkarz, autor tekstów i wspaniały aktor. Polecam każdy jego koncert
Świetna impreza z udziałem znanych kabaretów. Polecam, można płakać ze śmiechu!
Monika 11.11.2019 23:54
Świetny koncert, pan Marcin z charyzmą, doskonałą dykcją, oraz z cudownym głosem skrzypaczka.
Występ pierwsza klasa. Tego się właśnie spodziewałem po tej grupie. Jak zwykle nie zawiedli
Piękne i efektowne przedstawienie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Do tego piękna gruzińska muzyka i niesamowite stroje. Razem tworzy to wspaniałe przedstawienie.

rozwiń

Koncert był fantastyczny. Przeniosłam się w lata mojej młodości, Chłopaki dają radę, nasi polscy Rolling Stones. Jestem zachwycona Jankiem Borysewiczem, jego solówki to niczym dialog ze słuchaczem. Brawo. Tak trzymać.

rozwiń

Kupa śmiechu i dobra zabawa jak zawsze przy Neo-nowce. Jedyny minus to źle nagłośnienie (zbyt głośno)gdzie momentami nie rozumiałam kawałka dialogu. Polecam ten program każdemu kto lubi się pośmiać i odprężyć przy tym kabarecie.

rozwiń

Koncert Edyty Górniak to wydarzenie za każdym razem gdy się odbywa. Osobiście emocje jakie przeżyłem nie są do opisania. Zawsze zazdroszczę tym, którzy idą na koncert tej znakomitej wokalistki pierwszy raz bo nie wiedzą co ich czeka podczas Jej śpiewu. Odnośnie samego koncertu to wszystko było idealne. Wokal Edyty zdawał się nie mieć końca, nowa wersja Króla urzekła wszystkich na sali. Repertuar dobrany zacnie. Do tego piękna Edyta w świetle reflektorów, która wyglądała cudownie i świetnie brzmiała w sali, która ma wręcz wymarzoną akustykę. Polecam!

rozwiń

Wielkie dzięki dla Wielkiego Artysty. To był wieczór pełen niesamowitych wrażeń. Wspaniałe miejsce👍
Sam występ jak i saport świetny. Sobaniec jak Ty mi w tej chwili zaimponowałeś;) Pozdrawiam II rząd
Film traktujący o zjawisku niezwykle poważnym z należną dozą szacunku i wyważeniem. Nie brutalny i nie epatujący trudnymi obrazami. Wzruszający. Dobrze zrobiony. Wart obejrzenia. Polecam

rozwiń

Błam zauroczona Polecam !!! nie spodziewałam się takiego widowiska😍

4 141

wydarzeń

621 406

biletów

200 265

recenzji

Ostatnio dodane