Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

dla dzieci

Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr"

dla dzieci

Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr"

Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr" - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Spotkać teatr" to interaktywne przedstawienie teatralne, będące pewnego rodzaju przewodnikiem po zakamarkach teatru. Aktorzy w zabawnych, ale wypełnionych rzetelną dawką wiedzy scenach, przybliżają najmłodszym widzom takie pojęcia jak: kulisy, rekwizyty, kostium. Przypominają o hierarchi ważności w teatrze; mówią o tym jakie zadania spoczywają na reżyserze, aktorach, inspicjencie i pracownikach technicznych. Aby nie wpaść w pułapkę akademickiego wykładu, sami widzowie stają się kilklakrotnie bohatermi spektaklu, odgrywając różnorakie emocje, animując pacynki, czy wreszcie ogrywając rekwizyty.
Akcji przedstawienia towarzyszą melodyjne piosenki, a na scenie piętrzą się rekwizyty i elemnty różnych kostiumów. Wszytsko rozgrywa się na tle sugetywnej dekoracji przedstawiającej tradycyjną teatrlną kurtynę.
"Spotkać teatr" to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr"

Wszyscy zachwyceni!
Izabela J. 13.03.2023 23:03
Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr"
Warszawa, 12.03.2023
Ośrodek Kultury ARSUS
Nie podobało się nam. Pomysł na przedstawienie dobry ale na pomysle się skończyło. Bardzo, bardzo słabe przedstawienie, nudne, bez ikry i polotu, słaba interakcja aktorów z widownią, bardzo słaba scenografia, słabe nagłośnienie. Wnuczka lat 3 biegała pod sceną a wnuk lat 5 wił się na krześle z nudów. Nie polecamy.
Kaja 13.03.2023 09:17
Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr"
Warszawa, 12.03.2023
Ośrodek Kultury ARSUS
Za dużo o emocjach, za mało lalek i rekwizytów, po co znowu ten smartfon na scenie (?) Na początku przedstawienie trochę się przeciągało i tak wyglądało jakby było wyłącznie o emocjach, ta część była za długa. Potem w drugiej części jakoś w pośpiechu rekwizyty, jedna pacynka, szybkie przebieranie, troszkę się zrobił bałagan. Pośpiech i koniec. Wydaje mi się, że było za mało lalek i innych rekwizytów, tym bardziej że znowu plakat przedstawienia nie ma z nim nic wspólnego... Wydaje mi się że przedstawienie można było trochę bardziej dopracować.
Basia 13.03.2023 08:58
Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr"
Warszawa, 12.03.2023
Ośrodek Kultury ARSUS
Oczekiwania były inne niż rzeczywistość. Na plakacie były laleczki, na przedstawieniu ani jednej, trochę za dużo było o emocjach, które owszem są kluczowe w pracy aktora, ale młodsze dzieci oczekiwały "czegoś więcej". Pojawił się tylko jeden pluszowy miś-pacynka☹️ pierwsza połowa przedstawienia trochę taki bałagan, emocje, piosenka, w drugiej połowie działo się trochę więcej i było czuć jakby pośpiech, żeby aktorzy zdążyli wszystko przedstawić (?). I też zastanawia mnie to, czemu na każdym przedstawieniu teatrzyku Jumaja na scenie musi pojawić się SMARTFON, myślę że można zrobić przedstawienie bez niego, młodsze dzieci nabierają przekonania że jest on naprawdę wszechobecny i niezbędny, nawet w teatrze 🫣
Agnieszka D. 12.03.2023 16:04
Bajka dla dzieci pt. "Spotkać teatr"
Warszawa, 12.03.2023
Ośrodek Kultury ARSUS

Polecane z kategorii dla dzieci