dla dzieci

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna

dla dzieci

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Bal Halloween Sala Zabaw Fikołki Galeria Północna | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na niesamowitą imprezę dla dzieci z okazji Halloween. Trzy godziny niesamowitej zabawy oraz specjalnych warsztatów. Jeśli lubicie się bać, żartować i oczywiście wymyślać ciekawe przebrania, to nie może Was tu zabraknąć!

Cała Sala Zabaw Fikołki jest do Waszej dyspozycji, a dodatkowo zapraszamy ze skorzystania z halloweenowych atrakcji:

- laboratiorum szalonej wiedźmy,

- chata czarownicy,

- upiorne metamorfozy,

- disco zombie,

- walka z cukierkowymi duchami,

- wybór Top Monster'a,

- potworna wyżerka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Córka pierwszy raz była na balu Halloween i wróciła b. zadowolona. Dobra atmosfera, ładnie i smacznie przyrządzone potrawy na stole, ciekawe gadżety dla dziecka. Polecamy salę zabaw Fikołki!
Odpowiedź córki: Było super!!!
Wspaniała organizacja !! Dużo atrakcji. Dzieci szczęśliwe , wybawione. Takie miejsca są warte odwiedzin :)!!
impreza udana i najwazniejsze ze dzieci zadowolone. minus z gwiazdką za długa kolejka przy wejsciu czekaliśmy 30 min żeby wejść do środka, następnym razem może obsługa powinna przygotować papierowe zgody dla Rodziców w większej liczbie stanowisk samoobsługowych na zasadzie komunikatu proszę wypełnić formularze przed wejściem, a może powinny być one załączone odrazu do bieltu myślę że przyspieszyło by to proces wejscia, minus też za to że już na początku imprezy były braki w odplatnym bufecie z podstawowych przekąsek typu zapiekanka organizator powinien przewidzieć na to wydarzenie większy zapas towaru skoro wszystkie bilety zostały wyprzedane z wyprzedzeniem i minus za brak sprzątania stołu dla dzieci z poczęstunkiem który był w cenie biletu na stole całą imprezę stały zuzyte puste kubeczki jednorazowe, puste talerze i kubki po przypadkach które powinny zostać zabrane wraz z ostatnimi zapasami zaopatrzeniowymi.

Polecane