dla dzieci

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

dla dzieci

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Balonowe Show czyli Funny Balls Show - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show! To bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne,
w którym zobaczycie ponad 5 000 balonów
w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Balonowe Show czyli Funny Balls Show

Przedstawienie było ciekawe, pełne humoru, był balet i piosenki. Dieci aktywnie uczestniczyły.
Bardzo fajna zabawa dla dzieci,wnuczka była zachwycona
Niestety niewiele z tego co w opisie przedstawienia wydarzyło się na scenie. Występ trwał krócej niż zakładano. Wielka szkoda że wszystko było z playbacku i nie do końca zgrywało się z grą aktorów. Dzieci szybko zaczęły się nudzić. Aktorzy podchodzili tylko do widzów w pierwszych rzędach. Nie wszystkie dzieci dostały balony.
Polecam !!!
Monika 17.10.2021 18:42
Trochę rozczarowani. Choćby dla tego że nie wszystkie dzieci dostały balony. Lepsza reklama niż przedstawienie.....
magda 17.10.2021 09:08
Bardzo miła rozrywka, przedstawienie kolorowe, dźwięczne z niespodziankami, dziecko zadowolone
Spektakl za krótki i z playbaku. balony na koniec....porażka.. dla wybranych. Nie polecam
Balony, muzyka, światła, fajne kostiumy... Kolorowo i bajkowo. 4 latka była zainteresowana do końca występu. Cała sala brała udział w zabawie. Szkoda, że każde dziecko nie dostało balonika przy wyjściu.
Przezabawny występ 😁 bawiliśmy się świetnie 😁 polecamy 😀
Mój trzyletni syn był zachwycony, dużo kolorów, muzyka, i tańce. Fajny kontakt aktorów z publicznością. Było warto chociaż mogło być jeszcze więcej balonów
Slaba organizacja, sala nie przystosowana do ogladania show gdy dorosli zaslaniaja innym dzieciom widok, mozna to bylo zoorganizowac w innym miejscu gdzie dzieci by wszystko widzialy a nie trzeba bylo je podnosic.
Świetne show. Byłam z 2,5 letnią córeczką i świetnie się bawiła . Polecam 😀
Na występie była z grupą 27 dzieci, 4-5 letnich, dzieci nie wytrzymały do końca, były znudzone, dużym minusem było to, że siedzieliśmy na balkonie i niestety żadna z postaci do nas nie przyszła a dzieci naprawdę czekały ponieważ widziały że chodzą wśród dzieci piętro niżej, żaden balon do nas nie dotarł i to również sprawiło im ogromną przykrość, pytały dlaczego my nie gramy razem z dziećmi i postaciami z bajki, muszę przyznać że w tej cenie i z takim tytułem jestem po prostu zwiedziona, ale najbardziej zawiedzione są dzieci!!! pamiętajmy że dla nich ważne jest to że część dzieci dostała balonika a one nie, to są dzieci i dla nich ten balon jest ważny, moim zdaniem na pożegnanie dzieci powinny dostać chociaż małego balonika ale każdy kto przyszedł!!! byłam raz i drugi na pewno nie pójdę, bardzo mi przykro ale taka jest prawda.
nauczyciel przedszkola 30.03.2019 08:58
Było balonowo!!!! Jednak dzieci liczyły na więcej balonów rzucanych w stronę publiczności
Jestem rozczarowana tym, iż przedstawienie było z playbacku.Balony powinny być rozdawane a nie sprzedawane. Wytłumacz 3 latkowi ,że nie dostanie balona bo kosztuje 30zł.Trochę wiało nudą dzieci były zainteresowane wszystkim tylko nie tym co się dzieje na scenie.Szkoda pieniędzy.
po pól godzinie moja 3,5-letnia wnuczka zapytała "Kiedy się to skończy?"
Bardzo fajne przedstawienie
Uwaga przedstawienie trwa 50 mi. zdecydowanie dla malutkich ( poniżej 7 roku życia )
Piootr 27.03.2019 14:08
Bardzo fajne widowisko pełne muzyki, zarówno dla młodszych jak i strasznych dzieci.
Super show, świetna zabawa, wesoło spędzony wieczór!
Córka była zauroczona występem. Frajda dla dziecka ale również dla mnie.
Bardzo fajne przedstawienie dzieciom się podobało. Jedyny mankament to taki że wszystko odbywało się do środka sali a tył nie. Do tyłu nic nie docierało ani klaun z balonami ani balony odbijane czy na koniec balony zrzucane z góry. Powinno to być podzielone na całą sale
Byliśmy na przedstawieniu w Kielcach - bilet 55 zł (w sumie zakupiłam 9 biletów) czyli sporo, Przedstawienie dzieciom się podobało, ale to nie było nic nadzwyczajnego, po prostu im się podobało. cena 55 zł za bilet na takie przedstawienie MOCNO ZAWYŻONA - nie miałabym nic do powiedzenia gdyby koszt biletu był 20 zł - o i to by były kwota adekwatna do przedstawienia. Jeśli chodzi to ilość balonów też nie była powalająca, wyobrażaliśmy sobie że będzie ich naprawdę dużo i będą fantastyczne, a tym samym z balonami była udekorowana tylko scena i trochę zleciało na publiczność.
Marne przedstawienie...
występ średni. Za taka kase za bilety chyba nie było warto iść. Dzieci po pół godzinie zaczęły już się kręcic.
Przedstawienie super, dzieci naprawdę zadowolone.
Super zabawa dla małych i dużych. W końcu kto nie lubi balonów? Dobry kontakt aktorów z dziećmi. Polecam gorąco!
Magicznie i kolorowo. Miło się oglądało i słuchało. Idealne przedstawienie dla kilkulatka. Co też ważne, nie za długie.
Zabawa super! Córcia wybawiła się, wyśpiewała, wytańczyła, wybiegała!!! Jedynym minuskiem było to, że nie złapała na koniec żadnego balonika, no info RODZICE złapali po killka...
bardzo nam się podobało mi jako mamie i córce 5 lat
muti34 20.03.2019 16:00
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci