dla dzieci

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja

dla dzieci

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja

Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Mikołajki w MDK Wołomin już 7 grudnia o godzinie 17:00 :)
Z tej okazji obejrzymy świąteczną bajkę "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja", którą zaprezentuje Teatr Katarynka - Bajki Stają Się Rzeczywistością. Ale to nie wszystko, bo Mikołaj postanowił przedłużyć pobyt w Wołominie i zostanie z nami dłużej, żeby wręczyć najmłodszym mikołajkowe prezenty
(pssst! paczki przynoszą rodzice/opiekunowie do MDK w terminie od 2 do 5 grudnia, podpisane, koniecznie z imieniem, nazwiskiem oraz wiekiem dziecka).

"Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" to musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj.Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się rożnie skończyć. Lód bywa kruchy. Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do wcześniejszego zakupu ponieważ zainteresowanie jest bardzo duże.

Bilety na spektakl już w sprzedaży (10 pln) dostępne na biletyna.pl oraz w kasie MDK ❄️

UWAGA!
Jeśli ktoś posiada Kartę Dużej Rodziny, Kartę Seniora lub Wołomińską Kartę Mieszkańca upoważniającą do zniżek i chce z niej skorzystać, może kupić bilet j e d y n i e w kasie MDK.
Kasa czynna w godzinach:
pn-wt: 16.00-20.00
śr-pt: 8.30-12:30

Spektakl dla dzieci w wieku +3 latka.

Ho ho ho!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja

Wsystko idealnie 👍
Przedstawienie super. Zarówno dzieciom jak i dorosłym sie podobało. Minus za organizację i kontrolę nad przebiegiem przedstawienia, ale to już MDK Wołomin. Opóźnienie w rozpoczęciu ( Nie pierwszy raz, bo na ostatnim przedstawieniu dla dzieci było to samo) i brak kontroli nad dziećmi wchodzącymi non stop i okupującymi scenę!
Bardzo przyjemnie spędzony czas, dzieci bardzo zadowolone ! Dziękujemy

Polecane z kategorii dla dzieci