dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - widowisko 2020

dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - widowisko 2020

Cyrk Zalewski - widowisko 2020 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Zalewski - widowisko 2020 - Pabianice Namiot Cyrkowy | Kupuj Bilety Online

Cyrk Zalewski zaprasza na nowe widowisko 2020. W tym roku główną atrakcją są motory w kuli śmierci z Brazylii, znany już Polskiej publiczności, zdobywca nagrody złotego klauna na festiwalu w Monte Carlo Klaun Tonito z Hiszpanii, gimnastycy napowietrzni, duża iluzja, znane postacie ze świata bajek i gier oraz wiele innych. Zapraszamy

Dzieci do dwóch lat - mają bezpłatny bilet w lożach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bylo super! Polecamy!
Bawiliśmy się super. To był dobrze spędzony czas. Wspaniałe akrobacje i pokaz świateł. Dzieci zachwycone klaunem i jego psem Elvisem. A występ motocyklistów w kuli śmierci był niesamowity.
Dzieci były zadowolone. Ja, po występie panów na motorach również ☺️
Katarzyna 07.08.2020 08:31
Spektakl na bardzo wysokim poziomie, dobra zabawa gwarantowana !
Fajny spektakl dla dzieci, szkoda że, nie było zwierząt. Jeden piesek to trochę za mało.
Maseczki to Ściema 06.08.2020 13:27
Widowisko super. Jednak mały minus za brak zarezerwowanych miejsc . Gdy przyszliśmy okazało się, że nasze miejsca zarezerwowane przy zakupie były zajęte przez inne osoby. Okazało się że zostały im sprzedane nasze miejsca . Obsługa tylko po o ukraińsku mówiła i ciężko było się dogadać. chcieli nam wcisnąć miejsce w trzecim rzędzie w loży.
Świetne widowisko. Polecam
Było bardzo fajnie. Córeczka (4 lata) była wpatrzona w każdy występ i nie mogła się doczekać aż skończy się przerwa. Kula zrobiła na niej ogromne wrażenie. Polecam
Artyści zdecydowanie na plus, program godny polecenia. Widać profesjonalizm i doświadczenie artystów. Wizualnie cyrk wygląda bardzo biednie. Brzydka kotara, dziwny napis nad nią, błoto na placu, brak trocin, kałuża na arenie. Właściciele powinni zadbać o komfort widzów, szczególnie tych, którzy kupują bilety w loży za 60pln.
Wakacyjna wizyta w Cyrku Zalewski była miłym zaskoczeniem dla całej rodziny.Przepiękne show,widać że ekipa cyrkowa włożyła sporo wysiłku w realizację programu aby zadowolić małego i dorosłego widza.Kula śmieci to chwila na wstrzymanie oddechu bo ekstremalny pokaz wywiera niesamowite wrażenie.Zdjecia dla dzieci z postaciami z gier i bajek bardzo ładnie zapakowane w ozdobne ramki. Całość na wielki plus.Polecam miejsca w pierwszym rzędzie przy arenie.
GoscieZeSłowacji 05.08.2020 10:11
Cyrk bez szału. Program dość nudny. O dziwo Klaun robił dobrą robotę. Największe wrażenie zrobił na mnie pokaz jazdy motocyklów w metalowej kuli - świetna sprawa!
Super przedstawienie
Dzień dobry, dzieci 5,5 lat, 3,5 latka oraz 2,5 były oczarowane i ja również bawiłam się świetnie, Jedyna uwaga do zrobionych przez pracowników zdjęć z postaciami z bajki koszt za 1 zdjęcie 20 zł, nie dyskutuję: czy to dużo czy mało, ale zdjęcie niewyraźne - zamazane :) nie byłam do końca pewna czy to moje dziecko Pozdrawiam, życzę powodzenie DO ZOBACZENIA
Wszystko super! 👍🏻 A Klaun mistrz! 🤹🏻‍♂️😁 brakuje jednak trochę pod względem małych dzieci, ze nie ma zwierzątek... 🤷🏻‍♀️
Vicia 03.08.2020 14:29
Było ok
Michaś 02.08.2020 10:40
Wszyscy zadowoleni z widowiska. Polecam.
Bardzo nam się podobało artyści na wysokim poziomie dzieci i my byliśmy pod wrażeniem 😊 kula śmierci na koniec dała czadu 😊
klaudia1988 02.08.2020 09:19
Byłam z synem już 4 raz 😂 Bardzo mu się podoba, to jego nowe hobby 😂
Było super bawiliśmy sie cudownie
Wspaniałe widowisko, oprawione super Muzyka i efektami świetlnymi
Jusia 01.08.2020 09:10
Wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych również!
KasiaiTomek 31.07.2020 11:37
Polecam ! Bardzo udany występ!
świetne widowisko, polecam
Widowisko niezwykle. Ja jak i mój syn wyszliśmy zachwyceni występem. Minus za to że nie zostały zastosowane żadne zabezpieczenia pod względem koronawirusa. W lożach (gdzie bilety są droższe) było bardzo ciasno, wszystkie miejsca zajete. Miałam wrażenie że ludzie na trybunach z tylu mieli więcej miejsca. Ale samo widowisko zachwycające.
Wszystko super pięknie widowiskowo, ale brak zwierząt nie mówię o wielkich dziki ale o tych mniejszych psach, kozłach, gołębiach czy kucykach sprawia że to już nie ten sam cyrk.
Przedstawienie ciekawe, zróżnicowane. Niektóre występy naprawdę robiły wrażenie, cieszę się, że mogłam je zobaczyć. Zawiodłam się bardzo na postaci dinozaura, na którą czekały dzieci. Trochę za mało atrakcji skierowanych bezpośredni do małych dzieci, chociaż synek 6 letni bardzo dobrze się bawił. Drugi 4,5 letni nudził się większość czasu (poza występem Spidermena i Motocykli)
Przedstawienia super,ale dziecko niestety było zawiedzione,ponieważ nie było zwierząt.. Chociaż było ogłoszone,że będą (konie, kozy, wielbłądy)
Super występ, wspaniała zabawa dla dzieci i nie tylko.Klaun śmieszny, pokazy rewelacja leserowy z motorami jak i inne. Szacunek też że nie było zwierząt. Szczerzę polecam!
Cyrk godny polecenia, program na wysokim poziomie, największe wrażenie robi clown Tonito
Jak zawsze w cyrku bardzo nam się podobało. Pokaz iluzji niesamowity i laserów. Fajny jak zawsze klaun i trzymający w napięciu pokaz motorów w kuli śmierci.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane