dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje 2 - Zambrów Namiot Cyrkowy | Kupuj Bilety Online

Cyrk Korona po wielkim sukcesie spektaklu „Bajkowe Fantazje” powraca na prośbę publiczności z pełną nowości i niespodzianek podróżą po świecie bajek. Artyści cyrkowi wcielą się w bohaterów światowych superhitów takich jak Gwiezdne Wojny, Harry Piotter, Kraina Lodu, Toy Story, Pidżamersi czy Psi Patrol.

Sensacja programu 2020 to HIT z Brazylii - kaskaderzy na motorach w kuli śmierci!

Nasi goście z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Maroka, Czech, Paragwaju i Polski zaprezentują min.: szalone ewolucje na wysokiej linie poziomej, człowieka sprężynę, napowietrzne ewolucje w wykonaniu Elsy, pokaz wielkiej iluzji rodem z Hogwartu, rycerzy Jedi - akrobatów dobrej strony mocy, wirujące obręcze, Tarzana i Jane na sztrabatach. O dobry humor widzów dba najlepszy polski komik - Mr. Chap! W roli konferansjera - Szalony Kapelusznik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Ogólnie dzieciak się podobało choć myśleliśmy że bajkowe postacie typu pizamersi czy psi patrol również wystąpią oprócz wyjścia do zdjęcia jak i na początku niestety tak nie było ale ogólnie pozytywna opinia ważne że dzieci zadowolone.
Ewelcia 1989 16.07.2020 18:58
Świetne wystepy tacerzy,komikow wszystkich artystów. Jestem pelna podziwu i uznania.
Super zabawa!
Obsługa była miła. Profesjonalni artyści. Super przeżycie. Dzieci zadowolone. Polecam. Było bardzo wesoło.
Monika 16.07.2020 08:28
Było cudnie dzieci zachwycone. Ja również 30letnia mama i 1 raz byłam w cyrku. Podziwiam wszyskich którzy występowali Było przecudnie
Brawo
Bartosz 15.07.2020 20:46
Fajnie dla dzieci tak max 10 lat. Jedynie super dla chłopaków motory w kuli śmierci zrobiły wrażenie na synie 11 letnim
Rewelacja !!!Świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych.
Fajny program, ogólnie polecam ale dodatkowa płatność za zdjęcia to już przesada.
Było super!
Bardzo polecam, podobało się zarówno 3 latce jak i jej rodzicom :)
Córeczka była pierwszy raz w cyrku bardzo jej się podobało aż nie chciała wychodzić jesteśmy bardzo zadowoleni z występów
Marcin Nowicki 15.07.2020 11:24
Bardzo polecam, występy bajkowe, rewelacyjne a Elza magiczna 😍😍 Za rok jak przyjadą na pewno będziemy
Polecam
Super występ widzimy się za rok.
Dzieci bardzo zadowolone. Super cyrk.
Bardzo ładne przedstawienie, idealne dla dzieci i dorosłych czas bardzo szybko minął. To był prawdziwy cyrk, przepiękne akrobacje, pan chodzący po linie naprawdę bardzo niepozorny, a jednak z gracja się po niej poruszał, pokaz jazdy motorami w kuli naprawdę dech zapierał ,claun. Mały minus za ceny popcornu i zabawek.
Było super 🥳🤹🏼🎪
Wspaniałe Show!
Było Super :) Dzieciom się bardzo podobało jak i nam .Cyrk na wysokim poziomie - wszystkie występy były idealne a te niebezpieczne zapierały dech w piersi . Panie piękne , można by było patrzeć i patrzeć :) Polecam wszystkim i pewno do zobaczenia za rok . Minus był tylko od strony sklepików - Wata cukrowa uważam że 10zł to troszkę dużo - popcorn za 15zl ok lecz proponuje używać jakiś pojemnik do mieszania z solą bo od połowy są już bez soli :) Bardzo dobra Organizacja .
Super, bardzo spodobało się dla dzieci i dla dorosłych:)
Dzieci były zachwycone
Miłe zaskoczenie,córka 6 lat zadowolona.Podobało się.Polecam.
Rewelacja!! I dla małych i dla dużych :)
Bardzo podobały nam się występy. Przedstawienie koniecznie trzeba zobaczyć.
Łukasz 15.07.2020 04:54
Bylo super ,ostatnio byłem w cyrku 35 lat temu..Naprawdę warto .
mariusz 14.07.2020 19:44
Rewelacja
Każdego roku gdy Cyrk Korona odwiedza Olsztyn jestem z synem na widowni i co roku przedstawienie nas czymś zaskakuje, nie ma ciągłego stałego repertuaru tylko co roku coś nowego i za to wielki plus. W tym roku za " kule śmierci" szacun.
Na przedstawienie zabrałem dzieci, sam niechętnie szedłem do cyrku- wcześniejsze doświadczenia związane z cyrkiem nie wspominam dobrze, cringe i uczucie zażenowania. Jednak, wielkie było moje zdziwienie, ponieważ przedstawienie było fascynujące i na najwyższym poziomie, nawet clown (których nie lubię) trzymał poziom i był dosyć śmieszny. Serdecznie polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane