Recenzje
Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Recenzje

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Ogólnie fajne show dla dzieci, występny różnorodne i zapadające w pamięć. Finałowy numer razem z córką obserwowaliśmy z zapartym tchem. Bardzo pozytywne zaskoczenie to cała otoczka i sposób prowadzenia przedstawienia. Porównywalny do dobrej klasy kabaretów, duża dawka dobrego humoru. Dawno się tyle nie śmiałem. Polecam
Boogie 21.05.2019 17:21
Ogólnie ok, ale czuje niedosyt. Ogromna burza trochę popsuła nam ten występ. Zamiast skupić się na show to każdy myślał o tym co dzieje się na zewnątrz. Co do samego przedstawienia to takie 3/5 gwiazki. Syn cały czas pytał o Psi Patrol, który pojawił się tylko na początku... nie było przerwy na zrobienie zdjęcia z jego idolami. Czuł się zawiedziony :( :( Nie wiem czy jeszcze kidyś wybiorę się na Cyrk Korona.
marti_ms 21.05.2019 08:28
Magiczna atmosfera. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Niektóre akrobacje na prawdę mrożą krew w żyłach. Warto i polecam. Szacunek dla tego co robią i jak żyją.
netkomet 20.05.2019 23:46
Pokaz w cyrku super efekty i dzwiek postacie akrobaci pelny podziw corce bardzo sie podobalo Kilka razy juz bylismy w cyrku korona i napewno na nastepny pokaz tez pojdziemy Lokalizacja tez super blisko naszego domu:::))))
Najlepszy clown z całego przedstawienia. Siedzenia tragiczne - 2 siedzenia po 60 zł niby loża - jedno bezpośrednio za filarem namiotu i nic z niego nie było widać ( znaczy filar było widać)i nie dało się tam siedzieć - musiałem wziąć dziecko na kolana i na barana by mogło oglądać. Za 120 zł. Jak można sprzedawać bilety w loży na siedzenie za filarem namiotu ? Na trybunach za 20 zł były lepsze miejsca od mojego w loży.
Byłem z 3-letnim dzieckiem, które było zachwycone. Oglądało występy, jakby siedziało przed TV i oglądało ulubioną bajkę, czyli nic dookoła go nie interesowało :) Oboje jesteśmy zadowoleni.
marslon 20.05.2019 11:43
Katastrofa. Po 20 minutach występu zerwał się ogromny wiatr, zapowiedż burzy z gradem, wejście do namiotu zostało wyrwane z ziemi. Obsługa walczyła z wiatrem ale bezskutecznie. Musieliśmy opuścić imprezę z uwagi na bezpieczeństwo. Myślę że organizatorom uda się na następny raz solidniej zabezpieczyć miejsce występu. Liczę na zwrot kosztów biletów.
Było nawet fajnie ale za mało zwierząt
Robert Ozga 20.05.2019 10:37
warto wybrać się z dziećmi, super spędzony czas.
Wszystko ok
Michał L. 20.05.2019 09:05
R E W E L A C J A ! ! !
W cyrku gorąco jak w saunie. Przetrwać 2 h w takim skwarze to nie lada wyzwanie. Byłam na przedstawieniu bajkowe fantazje które teoretyczne skierowane było do dzieci ale były momenty w której 4 letniemu dziecku chciałam zakryć oczy np. Rzucanie nożami itp do okoła kobiety czy moment w którym osoba wykonująca pokaz spacerowala parę metrów nad ziemią z nałożonym workiem na głowę. Dodatkowo nie było wszystkich zapowiedzianych atrakcji. Nie dość że bilety bardzo drogie to jeszcze cena przekąsek powala np. 10 zł za bardzo mała wate cukrowa. Rodzice idący z dziećmi powinni liczyć się z mega dużymi dodatkowymi kosztami. Całość jednak oceniam pozytywnie, najmłodszej widowni się podobało
Powrotdodziecinstwa 20.05.2019 08:38
Ze względu na warunki pogodowe po 30 minutach woleliśmy opuścić namiot - został on źle zabezpieczony zaczął się w niekontrolowany sposób unosić, ludzie wpadli w panikę zaczęli się przepychać dzieci płakały - organizatorzy powinni być przygotowani na taką okoliczność, zwłaszcza że była to rozrywka skierowana do rodzin z dziećmi.
tukan86 20.05.2019 08:31
REWELACJA
Super zabawa dla całej rodziny ;)
ankkaw 20.05.2019 08:26
Miejsce dramatyczne, błoto i ogromne koleiny ciężko dojść do namiotu. Występ też nie powala, próba naśladowania bajek kompletnie nie udana
marcin 19.05.2019 21:44
Swietna zabawa, dzieci wniebowzięte :):) Czekamy na kolejny przyjazd do Tarnowa
Bodger 18.05.2019 20:35
Sam pokaz super! Artyści stanęli na wysokości zadania. Szkoda tyko, że organizatorzy nie przewidzieli, że po tygodniowych opadach, na łące będzie ogromne błoto... Zarówno dzieci, jak i dorośli brodzili po kostki w błocie. Nie mówiąc o miejscach "VIP" przy arenie.. Tam to dopiero był dramat, krzesła do połowy zapadały się w grząskiej i mokrej ziemi. Na przyszłość radziłbym wybierać bardziej korzystne lokalizacje albo jakoś bardziej zabezpieczyć teren.
Maciek 18.05.2019 09:26
Z roku na rok wygląda to niestety coraz słabiej. Dziecko się nudziło.
Wspaniała zabawa zwłaszcza dla dzieci moja 4-letnia wnuczką zadowolona . Po
Janusz 18.05.2019 08:26