dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bielsk-Podlaski

Brak wydarzeń w: Bielsk-Podlaski

Recenzje

Jak co roku Cyrk Korona nie zawodzi. Tym razem przeszli samych siebie z programem. Kobieta guma robiła niebywale rzeczy, a numer końcowy był jak dla mnie wisienką na torcie. Mój syn wyszedł uśmiechnięty i zafascynowany oraz ze świecąca zabawką która próbuje utrzymać na głowie jak artysta😁 polecam
Tata Szymona 23.06.2021 10:27
Świetny występ i profesjonalna obsługa techniczna. Bawiliśmy się super !
Cudowne wrażenia, piękne widowisko. To jest inny cyrk niż ja pamiętam. Polecam
wystep bardzo interesujacy, dzieci były pod wrazeniem i wyszly bardzo zadowolone. Polecam wybrac sie na show jak z bajki.
Za bardzo bajkowo . Co roku próbuje przekonać sie do Korony . Ale jednak przez tyle lat Cyrk Zalewski jest cyrkiem nad cyrkami - i to prawda :) Oprócz Perszy w tym Cyrku ktore prezentuja absolwenci Państwowej szkoly nic mnie nie zachwyciło . Numer główny Skywalk odwalony na odpier.... sie . Jedno przejście pod kopułą Cyrku i polatanie troche na trapezie i to wszystko .... Publiczności która przychodzi raz na 10 lat moze sie podobac ale osoby ktore tym żyją tzn Sztuką Cyrkowa - Brak komentarza .... Chcesz zobaczyc prawdziwe show idź do Cyrku Zalewski:)
Wszystkie występny były na bardzo wysokim poziomie i ogromnym plusem był brak zwierząt i wielkie zaangażowanie artystów, którzy udowodnili że nie są one potrzebne. Dziękuję.
Impreza udana, ale daję tylko cztery gwiazdki, ponieważ z punktu widzenia małego dziecka nie było takiego wow. Poza tym jak dla dzieci zbyt roznegliżowane panie. Gdyby były zwierzęta na pewno zainteresowanie dzieci byłoby większe.
Bardzo ale to bardzo nam sie podobało!🥰 ciekawy, zabawny, zapierający decy w piersiach spektakl❤ u aktorzy z pasją podchodzą do swego zawodu co widać na scenie. Naprawde superrr❤❤❤
Artyści z całego świata, niesamowity, zaskakujący program, przyjemnie się oglądało
Syn był pierwszy raz i był zachwycony występami. Oczarowany był również zabawnym Klaunem i osobami występującymi na wysokościach. Super zabawa!
Gorąco polecam! dzieci jak i dorośli zachwyceni 🙂Mimo temp 30 stopni można było spokojnie oglądać występ!!
Dzieci zadowolone są z wystepu. Szeroka gama atrakcji
Było bajecznie, tak jak zapowiadaliście. Zarówno syn, jak i my bawiliśmyssię rewelacyjnie. Mamy nadzieję na równie boskie show za rok!
Bardzo ciekawy występ, dzieci bardzo dobrze się bawiły. My, dorośli również. Polecamy serdecznie
Mało interesujące występy. Klaun porażka. Glosno za glosno dla dzieci.
Bardzo przyjemnie spędzony czas. Warte docenienia są wszystkie pokazy akrobatyczne. Dla mnie osobiście mile ożywienie wspomnień z dzieciństwa 😃
Bardzo fajny występ, klaun jest cudnyy, bardzo się podobało naszemu dziecku!
C-U-D-O-W-N-I-E ! ! !
Było fantastycznie!
Występy bardzo fajne. Ciekawie zaprezentowane. Byłam mega zadowolona. Trochę byłam rozczarowana, ze nie było żadnych zwierząt. Długość występu 2h z jedna 15 min przerwa. Mysle, ze dla malych dzieci tzn poniżej 4 lat nie bedzie to aż tak atrakcyjne. Nie wysiedza tyle w miejscu i mogą tez nie rozumieć występów. Spektakl odbywał się w upalne dni (temp. powyżej 30 C) namiot nie klimatyzowany wiec było bardzo bardzo gorąco w środku i trzeba było usiąść obok wejścia żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Program super okoliczności przyrody masakra… Na miejscu wata cukrowa 10zl, popcorn 15zl, napoje, lody itd. Możliwość płatności karta. Wc płatne 2zl. Świecące plastikowe zabawki / pamiątki Ok 30zl
Mało wyszukane przedstawienie. Standardowe numery akrobatyczne. Stroje my little pony i psi patrol znacząco odbiegają od rzeczywistości. Brak zachowania jakichkolwiek norm sanitarnych.
Fantastyczne show! Bałam się o temperaturę ale niepotrzebnie - ekipa cyrku zadbała o cyrkulację powietrza w namiocie. Synek zachwycony (4 latek) a ja nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłam. Wszyscy wykonawcy wspaniali, ale akrobata z Brazylii najlepszy. Można dać tylko 5 gwiazdek, ale zasługują na 10!
Super show, dużo akrobacji i scen trzymających się napięciu.
Polecam ,bez zwierząt bez smrodu 😁 3 letnie dziecko bawiło się świetnie
Super występy profesjonalnie zabawnie dużo akrobacji zabawny klałn super dla dzieci
Super dla calej rodziny
Wszyscy zadowoleni- dorośli i dzieci. Dobrze zorganizowane widowisko.
Wspaniałe widowisko gorąco polecam
Występy artystów na bardzo wysokim poziomie!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane