dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona - Show jak z bajki

Dzieciom bardzo podobało się w cyrku. Z zaciekawieniem przyglądali się akrobacjom, pani kot, magikowi... Szkoda tylko, że klownowi nie spadły spodnie (3 latek stwierdził, że chyba miał koszulkę połączona ze spodniami)
Prawdziwe show. Dzieci zachwycone
Atrakcyjnie, profesjonalnie, najważniejsze, że bez żywych zwierząt. Dziecko zachwycone, czeka na kolejne występy.
Pokazy cyrkowe były na prawdę wspaniale syn i rodzina była zachwycona od pierwszej minuty do samego końca
Miejsce super. Akrobaci na najwyższym poziomie. Zawiodłam się tylko na braku iluzjonisty.... reszta ok.
Było super. Dzieciaki 6 i 10 lat przez cały show siedziały z rozdziawioną buzią
Świetny show , wspaniali artyści nie tylko dzieci ale i dorośli bawili się mega super. Szacunek dla talentu artystów . Super czas i każda spędzi na minuta tam. Pozdrawiam i do zobaczenia
Super widowisko dzieci zadowolone.
Dzieci były bardzo zadowolone. Mi brakowało tradycyjnego chodzenia po linie czy latających trapezów. Ale zdecydowanie polecam na wyjście z dziećmi.
doskonałe. dzieciaki się świetnie bawiły a i mnie się podobało
Fantastyczny występ!!! Nie spodziewaliśmy się, że będziemy się tak wspaniale bawić, że tyle rzeczy nas zaskoczy. Poziom artystyczny na najwyższym poziomie, uśmiech na twarzach dzieci, ale również podziw i cała mieszanka emocji (ekscytacja, może trochę strachu, zadziwienia, szczęścia) mówiły same za siebie. Jeśli chodzi o organizację - wszystko sprawnie, namiot ogrzewany, toalety zadbane (co prawda płatne symboliczne 2 zł), dostępność waty, popcornu itd. Obsługa przemiła, uśmiechnięta, sympatyczna, pomocna. Bardzo polecam
Cudowne występy,bardzo bogaty program artystyczny.Dzieci zachwycony,Mąż również ja również. Chętnie wrócimy w przyszłym roku.
Świetne show!
Za dużo akrobatyki dla dziecka 4 latka było to nudne najlepszy był klaun
Nie spodziewałem sie takiego poziomu show! Świetny klimat, duży plus za brak zwierząt no i w sumie zabawa dla każdego dla najmłodszych ale też dla dorosłych. Duże emocje!
Występ super ,wszystko na wysokim poziomie .W ciągu przedstawienia przerwa 15 minut ,gdzie robione sa zdjęcia z bohaterami koszt 20 zł (zdjęcie odbiera się przy wyjściu )namiot ogrzewany (najlepiej przyjść troszkę wcześniej i zająć miejsca na trybunach z przodu (z boku będzie słaba widoczność .Bilet online 60 zł a koleżanka kupowała na miejscu to 50 zł wiec troszkę nie ladnie
Super wydarzenie dla dużych i małych, mega przygoda. polecamy!
Jesteśmy zachwyceni. Wow show ! Akrobatyka super!
Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Pokaz magii, ale przede wszystkim siły i zdolności ciała ludzkiego. Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności, przygotowania. Przyjemnie, bez tandety, a przede wszystkim bez zwierząt - wielki plus dla Was! Polecam!
Super zabawa
Cudowny występ artystów!
Występy dużo słabszej jakości niż ostatnia wizyta w mieście, przerwa na zdjęcia bardzo slabo zorganizowana,nie wszyscy mieli szansę zrobić sobie zdjecie.Mimo nie małej kwoty za bilet toaleta dodatkowo płatna 2zl. Nie wspominając o parkingu i braku organizacji ruchem po zakończonym widowisku.Nie jesteśmy zadowoleni.
Super
Rewelacyjny występ, bardzo emocjonujący, dzieci i rodzice bawili się świetnie.
Weronika 22.09.2021 08:32
Fantastyczne występy. Wspaniali artyści. Cudowne wrażenia. Cieszę się, że mogłam z Wami być.
Było wspaniale.Przepiękne występy,dzieciaki( było ich kilkoro w ramach urodzin )były zachwycone Gratuluję poziomu
Wspaniałe!!!
Doskonała zabawa dla całej rodziny! Byliśmy z dziećmi (8 i 6 lat) i świetnie się bawiliśmy. Mnóstwo atrakcji, dzieciaki bardzo zaciekawione, program urozmaicony. Dużo śmiechu, ale też momentów zapierających dech w piersi. Bardzo polecam! Na pewno będziemy za rok :)
Fantastyczna zabawa, polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci