dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona - Show jak z bajki

doskonałe. dzieciaki się świetnie bawiły a i mnie się podobało
Fantastyczny występ!!! Nie spodziewaliśmy się, że będziemy się tak wspaniale bawić, że tyle rzeczy nas zaskoczy. Poziom artystyczny na najwyższym poziomie, uśmiech na twarzach dzieci, ale również podziw i cała mieszanka emocji (ekscytacja, może trochę strachu, zadziwienia, szczęścia) mówiły same za siebie. Jeśli chodzi o organizację - wszystko sprawnie, namiot ogrzewany, toalety zadbane (co prawda płatne symboliczne 2 zł), dostępność waty, popcornu itd. Obsługa przemiła, uśmiechnięta, sympatyczna, pomocna. Bardzo polecam
Cudowne występy,bardzo bogaty program artystyczny.Dzieci zachwycony,Mąż również ja również. Chętnie wrócimy w przyszłym roku.
Świetne show!
Za dużo akrobatyki dla dziecka 4 latka było to nudne najlepszy był klaun
Nie spodziewałem sie takiego poziomu show! Świetny klimat, duży plus za brak zwierząt no i w sumie zabawa dla każdego dla najmłodszych ale też dla dorosłych. Duże emocje!
Występ super ,wszystko na wysokim poziomie .W ciągu przedstawienia przerwa 15 minut ,gdzie robione sa zdjęcia z bohaterami koszt 20 zł (zdjęcie odbiera się przy wyjściu )namiot ogrzewany (najlepiej przyjść troszkę wcześniej i zająć miejsca na trybunach z przodu (z boku będzie słaba widoczność .Bilet online 60 zł a koleżanka kupowała na miejscu to 50 zł wiec troszkę nie ladnie
Super wydarzenie dla dużych i małych, mega przygoda. polecamy!
Jesteśmy zachwyceni. Wow show ! Akrobatyka super!
Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Pokaz magii, ale przede wszystkim siły i zdolności ciała ludzkiego. Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności, przygotowania. Przyjemnie, bez tandety, a przede wszystkim bez zwierząt - wielki plus dla Was! Polecam!
Super zabawa
Cudowny występ artystów!
Występy dużo słabszej jakości niż ostatnia wizyta w mieście, przerwa na zdjęcia bardzo slabo zorganizowana,nie wszyscy mieli szansę zrobić sobie zdjecie.Mimo nie małej kwoty za bilet toaleta dodatkowo płatna 2zl. Nie wspominając o parkingu i braku organizacji ruchem po zakończonym widowisku.Nie jesteśmy zadowoleni.
Super
Rewelacyjny występ, bardzo emocjonujący, dzieci i rodzice bawili się świetnie.
Weronika 22.09.2021 08:32
Fantastyczne występy. Wspaniali artyści. Cudowne wrażenia. Cieszę się, że mogłam z Wami być.
Było wspaniale.Przepiękne występy,dzieciaki( było ich kilkoro w ramach urodzin )były zachwycone Gratuluję poziomu
Wspaniałe!!!
Doskonała zabawa dla całej rodziny! Byliśmy z dziećmi (8 i 6 lat) i świetnie się bawiliśmy. Mnóstwo atrakcji, dzieciaki bardzo zaciekawione, program urozmaicony. Dużo śmiechu, ale też momentów zapierających dech w piersi. Bardzo polecam! Na pewno będziemy za rok :)
Fantastyczna zabawa, polecam
Piękne występy, rodzice i dzieci bardzo zadowoleni, w przyszłym roku na pewno pójdziemy.
Super przedstawienie na wysokim poziomie. Synek zachwycony. Polecam :)
Dzieci bardzo zadowolone, a to najważniejsze.. Babcia też zachwycona:)
Super atrakcja dla dzieci. Polecam tak dla wieku 3+, bo mniejsze dzieci moga nie wysiedziec 2h.
Występy artystów ciekawe i na poziomie! Choć widoczność ze skrajnej loży – dość słaba, a cena tak samo wysoka, jak w lepszej loży 🤔
świetnie przygotowany program, występują utalentowani młodzi ludzie, warto zobaczyć
Bardzo ładne i dobrze zorganizowane przedstawienie! Byłem z czwórką wnuków w wieku od 4 do 9 lat, byli zachwyceni występami.
Super! 6-o letnia córeczka świetnie się bawiła a i mnie jako rodzicowi też się podobało. Tylko dwa minusy. Płatna toaleta tylko gotówką o czym nie było wiadomo aż do danego momentu. Nie każdy ma przy sobie gotówkę... Na wzczęście można poprosić o naliczenie zapłaty w bufecie. Pierwszy rząd krzeseł przy scenie zasłania drugiemu a drugi trzeciemu. Musiałem się z córką przesiąść na "sektor" skąd mieliśmy lepszy widok. Poza tym było super.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci