dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Cyrk Korona - Show jak z bajki

Szkoda czasu i pieniędzy. Cyrkiem był fakt, że występowało tylko kilka osób. Na początku wyszły postacie z bajek, które ze względu na okrojona obsadę nie pojawiły się do zdjec. Co do występów to po „Mam talent” ciezko aby coś zadziwiło. Najsłabszy jednak klaun. Poza tym namiocik malutki…
Jak zwykle udany występ. Widzimy się za rok;)
Przepiękny występ fantastycznych artystów. Dziękujemy.
Antonina 19.11.2021 23:21
Super zabawa, profesjonaliści. Byłem z wnuczętami i wspaniale spędziłem 2 godziny.Artur
Świetne przedstawienie!
Michał 18.11.2021 13:58
Dziecko i mąż zachwyceni. Zdecydowanie warte swojej ceny :)
Show bardzo ciekawe, zróżnicowane, imponujące występy. Jedyny słaby element to klaun, nas nie bawił.
W cyrku byłam jako dziecko i muszę przyznać, że zaskoczyla mnie pozytywnie ta wizyta. Wybraliśmy się ze względu na dzieci i sądziłam, że 3 latek będzie się nudził ale był bardzo zainteresowany akrobacjami. Dla córki idealnie zostały "przemycone koniki Pony i Psi patrol. Wszyscy dobrze się bawili.
Świetny show
Było wspaniałe! Artyści cudowni. Wielkie ukłony za ogrom pracy jaki został przez nich włożony w przygotowanie show. Pozdrawiamy z Radomska:)
Agnieszka 15.11.2021 19:36
Wszystko OK. Dzieci zachwycone. Profesjonalny interesujący występ, na wysokim poziomie. Przez większość występów z niedowierzaniem obserwowałem na niewiarygodnie trudne/karkołomne pokazy. Clown pierwsza liga - popłakałem się ze śmiechu.
Wspaniałe występy, artyści zdolni nie tylko swoimi sztuczkami zabawiali ale i chumorem. niezapomniane chwile. Dzieciom bardzo się podobały pieski z Psiego patrolu i kucyki Pony. Zdjęcia i filmy będą wspaniałą pamiątką. Dziekujemy Karolina z córką Ewą i Małgorzata z synkiem Mateuszem i córką Magdaleną
Dzieci zachwycone 🙂 Z chęcią pójdziemy jeszcze raz.
Świetny i profesjonalny pokaz. Podobał się dzieciom. Jedyne co mogę doradzić, to wątek z Psim Patrolem, bo synek bardzo się na niego nastawił, a go zabrakło (poza płatnymi zdjęciami).
Super występy 😊
Było super. Byliśmy z synkiem 2lata i 4 mies, na początku bardzo się bał, ale później super się bawił. Bił brawo, śmiał się, machał. Występy oceniam na 10/10. Niektóre zapierały krew w żyłach jak np. spacer śmierci. Ale za to Mr Chap rozbawił mnie, dorosłą babkę, i mojego męża do łez. Polecamy kaażdemu❤️🥰❤️🥰
Dzieci się świetnie bawiły, to najważniejsze. Brak zwierząt, same akrobacje, clown, itp..
Joasia 15.11.2021 07:34
super. Dzieci ZACHWYCONE a to dla mnie najważniejsze.
Super! Dzieciaki zachwycone!
Super fajnie
Cyrk przepiękny z cudownymi występami akrobatycznymi. Polecam
Byłem w cyrku Korona ze swoją trójką latorośli. Występ wszystkim nam podobał się i przyniósł sporo wrażeń do opowiadania po występie. Pierwszy raz byłem w cyrku bez zwierząt więc trochę mi ich brakowało, ale rozumiem też argumenty obrońców zwierząt oraz potrzeby ich samych. Czasy się zmieniają, także w cyrku. Występy artystów polecam! Jestem pełen podziwu dla artystów za ich niezwykłe umiejętności oraz determinację by je osiągnąć na tak wysokim poziomie. Polecam. Fajna rozrywka oraz przerywnik w codzienności.
Rafał 13.11.2021 20:49
Występ na najwyższym poziomie, nie można było się nudzić, cudowni Artysci.Moja 4-letnia córcia była zachwycona.Napewno jeszcze raz się wybierzemy ,jeśli tylko zagościcie w Naszym mieście🙂🙂💜💜
Bardzo udany występ.Akrobaci jedni z najlepszych, ich popisy zapierają dech. Konfenansjer z charkterystycznym głosem to wizytówka Korony. Cyrk bez zwierząt też moze być ciekawy. My byliśmy zadowoleni.
Wiolaaaa 13.11.2021 16:09
Moja 3 letnia córka pierwszy raz doświadczyła takiego widowiska. Była zachwycona bardzo a szczególnie występami Klauna🤩👍 Tylko nie dostałyśmy tego balonika który Klaun nam chciał podarować ale pękł. Jednak po zakupie różczki zapomniała o sprawie 😉
Kapitalny pokaz, polecam wszystkim takie przedstawienie, wspaniali artyści, piękne akrobacje.
Polecam !!!
Michał 12.11.2021 17:45
Byłem pozytywnie zaskoczony jakością przedstawienia. Jedyne co było źle to stroje psiego patrolu były kiepskiej jakości.
Występ bardzo ciekawy dla starszych dzieci. Młodsze dzieci nie koniecznie są zainteresowane gimnastyka artystyczna atrakcyjniejsze i ciekawsze dla dzieci były występy kiedyś ze zwierzętami.
Aniurka 12.11.2021 14:42
Naprawdę warto iść! Dzieci bardzo zadowolone))) Sztuka cyrkowa jest piękną sztuką. Fajnie że są ludzie i artyści jeszcze którzy chcą zachwycać i bawić publiczność.
slimon82 12.11.2021 13:57
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci