dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona - Show jak z bajki

Cyrk Korona - Show jak z bajki - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Korona – Show jak z bajki

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! „Show jak z bajki” – najnowsza produkcja Cyrku Korona to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik, Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

• Skywalk – SPACER ŚMIERCI!
• Sensacyjna ekwilibrystyka na wałkach
• Żonglujący Sherlock Holmes
• Ewolucje na wysokich masztach
• Kobieta-guma z Mongolii
• Napowietrzne antypody
• Magiczne transformacje
• Catwoman – podniebne łańcuchy
• „Toy Story” – western show
• Gimnastyka w sieciach
• Tańczące Little Pony
• Mistrz humoru – Mr Chap.

Regulamin wydarzenia organizowanego przez Cyrk Korona

 1. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do niego.
 2. Na teren wydarzenia mają wstęp wszyscy, którzy zakupili bilety (lub posiadają zaproszenie).
 3. Zakup biletu oznacza wyrażenie zgody na przestrzeganie punktów zawartych w regulaminie.
 4. Kupno biletu jest równoznaczne z tym, ze NIE jest się zakażonym wirusem COVID-19, NIE jest się na kwarantannie, oraz nie miało się świadomej styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.
 5. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Organizator wydarzenia prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego na terenie imprezy
  • Obowiązek zasłaniania ust i nosa pod namiotem cyrkowym
  • Po wejściu na teren imprezy zdezynfekowanie dłoni, oraz zachowywanie 1,5m odległości
 6. Służby porządkowe organizatora mają prawo odmówić wpuszczenia na teren wydarzenia bądź żądać jego opuszczenia przez osoby, będące pod wpływem alkoholu lub środków odurzających lub stwarzających ryzyko niebezpieczeństwa.
 7. Osobom, którym odmówiono wstępu na imprezę lub przebywania na niej zgodnie z Regulaminem, nie przysługuje prawo zwrotu należności za bilet, ani inne roszczenia.
 8. Organizator prowadzi w Internecie
  • stronę internetową Cyrku Korona
  • profil (fanpage) na portalach społecznościowym Facebook, Instagram, YouTube
 9. Organizator utrwala przebieg imprezy w formie fotografii i filmów dla celów dokumentacji oraz promocji i reklamy imprez, a także działalności Organizatora. Wizerunek osób przebywających na terenie imprezy może więc zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocyjnych.
 10. Udział w imprezie jest dobrowolny i oznacza wyrażenie przez uczestniczkę/uczestnika imprezy zezwolenia na utrwalenie jej/jego wizerunku poprzez wykonywanie zdjęć lub filmów oraz ich nieodpłatną publikację w Mediach na zasadach opisanych w regulaminie.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona - Show jak z bajki

Wspaniała zabawa, pokazy na najwyższym poziomie. Zarówno dorośli, jak i dzieci byli zauroczeni występem artystów. Moja córeczka jeszcze zanim wróciliśmy do domu, zaczęła się dopytywać kiedy znowu pójdziemy do cyrku. Gdy usłyszała, że cyrk wróci dopiero za rok, to od razu kazała mi obiecać, że za rok ponownie ją do niego zabiorę. To chyba najlepiej świadczy o tym, jak wielkie wrażenie zrobiły na niej cyrkowe występy.
Występ super;) Nie tylko dla dzieci. Dorośli się też dobrze bawili.
PIękny spektakl, raczej dla starszych dzieci (6 latce bardzo się podobało, 4 latek po pierwszej połowie znudził się), kiedy trzeba śmieszny, trzymający w napięciu, z nutką grozy. Polecam i na pewno wrócimy :)
Aleksandra 26.07.2021 12:29
Rewelacyjne występy, wielki plus za brak zwierząt.
Cudowny występ, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
TuliTulimalgo 26.07.2021 12:10
Było ekstra, serdecznie polecam!
Bardzo miło spędzony czas, fajnie że nie uczestniczą zwierzęta, występy bardzo ekscytujące. Dzieci się nie nudziły.
Cała oprawa i klimat naprawdę super, dla 4 latki trochę za długo i za mało pokazów dla dzieci... głównie zonglowanie i gimnastyka, wygłupy klauna cieszyły się największym zainteresowaniem. Ogromny plus za brak zwierzat !!!!
występ średni, nie dla najmłodszych,pieski z bajki tylko w przerwie i do tego płatne zdjęcie, sĺabo
barbara 26.07.2021 11:50
Świetna zabawa. Wszyscy zadowoleni, a przede wszystkim dziecko
Występ średni. Największym zainteresowaniem dla 4 letniej córki były postacie z bajek... Na pozostałą część występu chyba była za mała.
Apanaczi 26.07.2021 11:14
Super! Atrakcja warta tych pieniedzy! Świetna zabawa dla całej rodziny! Polecam !
Joanna 26.07.2021 10:56
Bardzo fajnie wesolo
Ogólnie występ kolorowy, ciekawy, ale muzyka okropna-utwory nie pasowały do subtelności pokazów, zbyt głośna. Prowadzący show również miał zbyt głośny mikrofon. Ale ogólnie polecam, bo oglądać na żywo tak wyćwiczonych, utalentowanych ludzi, to wielkie przeżycie. Niestety połowa widowni wychodziła w trakcie ukłonów artystów, ehh... może trzeba wprost poinformować ludzi, że tak się nie robi.
Super zabawa dla małych i dużych!
Bardzo ciekawy program. Cena biletów do jakości mogłaby być lepsza, ale źle nie jest. Brawa za brak zwierząt w cyrku. Mogłoby być jeszcze więcej akrobacji.
NikaMo 26.07.2021 09:45
Ciekawe widowisko, dla starszych jak i dla dzieci. Polecam
Wspaniały występ
Wszystko było super 👍 Ciut brakowało mi atrakcji dla dzieci. Więcej powinno być Psiego Patrolu. Częściej powinien wychodzić chociaż 1 piesek. Zrobić rundkę po arenie, pomachać. Za rok będziemy 😁
GosiaGosia 26.07.2021 08:37
Tylko WC mógłby być tańsze :)
Występy były niesamowite. Syn 4 letni zachwycony. Artyści na bardzo wysokim poziomie.
Było super
super
Widać że cyrk objazdowy nastawiający się tylko na zarobek. 6 czy 7 osób to całe szoł... Tylko zmieniają się na scenie i robią inne sztuczki... W środku duszno i parno, niby wszystko w reżimie sanitarnym ma być a tu wszyscy jak sardynki w puszce ściśnięci... Ceny kosmos... Kupując zabawki, napoje, albo watę cukrową zapomnijcie o jakimkolwiek paragonie... Zero kas fiskalnych
Zabrakło zwierząt. Uważam że sztuczki zwierzaków to najlepsze atrakcje dla dzieci.
Na skutek mojej pomyłki ,zamiast biletów na 22.07 zostały zarezerwowane i zakupione bilety na 23.07. Ponieważ byłam tego nieświadoma do końca poszłam na spektakl 22.07 do loży w sektorze D ( z trójką małych dzieci) Pan z obsługi w żaden sposób nie okazał mi empatii , nie znalazł mi jakichś wolnych miejsc w loży tylko kazał siadać na ławkach. Więc koszt loży 4x80,-był bardzo dotkliwy wobec wykorzystanych miejsc na ławkach 4x40,-.Myślę że ze strony obsługi można było oczekiwać innego rozwiązania tego problemu. Proszę sobie wyobrazić babcię z trójką drobiazgu w tłoku na ławkach, kiedy wystarczyło trochę empatii (nie mówiąc że powinien zaproponować zwrot różnicy w cenie).A występ -bez zwierzątek to było trochę monotonne .Wysoko oceniliśmy występ Pana z Ukrainy ,Brazylii i naszego SNAKE.Anna Wójcik
Jesteśmy co roku i na pewno za rok wrócimy. Mega emocje. Od śmiechu po wielkie wow przy akrobacjach artstow. Super. 😀
Super widowisko, szczerze polecamy!!!
Fajnie
Córka zachwycona z możliwości udziału w waszych występach 🙂 Oglądała każdy występ z otwartą buzią 🙂 Niespodzianka mi się udała 🙂 Bardzo Nam się podobało 🙂
Juliet922 24.07.2021 10:00
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii dla dzieci