dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona extreme show

dla dzieci Cyrk Korona

Cyrk Korona extreme show

Cyrk Korona extreme show - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Nowy extreme program „WOW” to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości! Cyrk Korona dodatkowo podkreśla wielki jubileusz 250’lecia Cyrku, który przypada w tym roku. Na przestrzeni lat sztuka cyrkowa ewoluowała i zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do obecnych czasów. Na arenie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami. Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana.

Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów dba o dobry humor. Zaskakującym punktem show jest występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który prezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Efekt „WOW” jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Artysta rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka.

Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona extreme show

Przedstawienie bardzo się nam podobało. Dodatkowy plus, to brak zwierząt no i Bumblebee oraz Laserman o elDiablo nie wspominając! ;) Jedynym minusem był wulgarny pan z obsługi, który stwierdził, że gdybym wykonała "skok w bok", to miałabym wszystko za darmo. Nie tędy droga, szanowny panie. Dodatkowo w takim razie bardzo nisko ceni pan kobiety. Gardzę takimi ludźmi, szczególnie, że te niewybredne uwagi kierował pan w obecności mojego dziecka... Poza tym wszystko było ok.
polecam cyrk Korona. nie jestem wielkim fanem cyrku, ale moja córeczka tak. byłyśmy na kilku przedstawieniach i uważam, że tu poziom był najwyższy. dobre występy, dzieciaki w napięciu od początku do końca. i co bardzo ważne, w programie nie ma zwierząt.
Bardzo fajne przedstawienie,
Super:-)
Super
Karolina i Adaś 29.04.2018 08:38

Polecane z kategorii dla dzieci