Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Starsze dzieci zadowolone, a dla najmłodszego synka trochę długo...
Fajna zabawa dla dzieci
Wspaniałe widowisko, cudowni artyści
Było mega fajnie.Dzieci pod wielkim wrazeniem
Bardzo ciekawe, wesołe i zróżnicowane występy. I takie z reakcją "wow", i takie z wzruszającym "ooooo....." Całość utrzymana w dość luźnej atmosferze. Zdecydowanie polecam
Przedstawienie ok. Natomiast ceny za "usługi dodatkowe" są porażające. Czyli za mały popcorn 10 zł, wata cukrowa również 10 zł, napój coca-cola 0,5l 10zł , przejażdżka wielbłądem która trwała 30 sekund kosztowała 15 zł, zdjęcie z dinozaurami 20 zł, i wiele wiele innych. Idąc z dwójką dzieci zostawiłam tam majątek a do tego dochodzą ceny biletów które również są trochę wygórowane.
Super! Podobało się i dzieci i ich rodzicam!
Rok po roku jesteśmy z żoną, lecz niestety jest coraz gorzej, w tym roku dali czadu akrobaci nikt niestety więcej. Jednak nadal polecam.
Jestem bardzo miło zaskoczona. W cyrku nie byłam 25 lat. Świetny program, wesoły i naprawdę nie można było oczu.
Wspaniałe przeżycie ! Występ klauna MeGa !!!
Super widowisko! Dawno nie byłam w cyrku a tutaj bawiłam się z całą rodziną wyśmienicie 😀
Bardzo fajny występ super się podobalo. Pozdrawiam
Super zabawa :-)
Suuuuper!!! Dzieciaki zadowolone, w drodze powrotnej do domu opowiadały o występach. Najmłodsza dziś rankiem po przebudzeniu zapytała kiedy znowu pójdziemy do Cyrku. Na Mnie największe wrażenie zrobiły "występy w powietrzu". Starsza Córka zachwycona była prędkością przebierania się Pani występującej na arenie :)
Daniel Wielkopolska 18.03.2019 11:37
Super przedstawienie. Ostatnio byliśmy z mężem w cyrku za dziecka. Teraz zabraliśmy naszych synów - 1,5 roku i 3,5. Największe wrażenie zrobiły oczywiście zwierzęta - wielbłądy, konie i kozy. Na nas - akrobacji na trapezach.
Super!!!
Miły powrót do dzieciństwa Ale niestety mała ilość pokazów ze zwierzętami :(
fajnie, duze zaskoczenie na plus
Bardzo fajne i profesjonalne wystąpienie. Elementow z egzotycznymi zwierzętami mogłoby nie byc. Poza tym, ze sa egzotyczne, za wiele nie robią, tylko sie męczą. Przynajmniej nie czepialiby sie wtedy obrońcy zwierząt.
Świetne widowisko, synek bardzo zadowolony. Gorąco polecam