dla dzieci

Cyrk Zalewski

dla dzieci

Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Cyrk Zalewski - Świebodzin | Kupuj Bilety Online

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie Zalewskich sięgają niemal 200 lat wstecz - syn właściciela - Kamil Zalewski - reprezentuje już ósme pokolenie artystów cyrkowych w rodzinie. We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program "Gwiezdny Cyrk" z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej - artykułów i sesji zdjęciowych.
Bogate kontakty twórców cyrku z najlepszymi artystami w Polsce i na świecie owocują programem na najwyższym światowym poziomie. Właściciele dbają o najmniejsze detale. Mogą się także szczycić poziomem opieki nad zwierzętami - etyczne traktowanie zwierząt jest jednym z priorytetow działalności tej instytucji. Artyści Cyrku Zalewski udzielają się także charytatywnie.
Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Assosiation.
Każdy sezon ma być dla miłośnikow cyrku nowym odkryciem tej sztuki. Program bawi, zaskakuje, zapiera dech w piersiach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Świebodzin

Brak wydarzeń w: Świebodzin

Recenzje

Rewelacja, polecam
Polecam, było rewelacyjnie
100% Profesjonaliści ,magiczni , rewelacyjni ,wspaniali .
Brak zwierząt. Rozumiem trend jaki jest w kraju, ale w takim razie nie można tego widowiska reklamować jako CYRK. 5-latek był czasami znudzony. Pamiętam czasy, gdy obowiązkowo były dzikie zwierzęta, potem zostały tylko zwierzęta hodowlane, teraz wystąpił 1 piesek. To nie jest juz cyrk, tylko pokaz gimnastyki, iluzji. Cena za lożę 60zl/os. jest zdecydowanie za duża. Mam wrażenie, że to był już mój ostatni pobyt w "cyrku".
Na prawdę warto to wszystko zobaczyć na własne oczy! rozrywka dla małych i dla dużych też:) kula śmierci sztos!
Mnóstwo zabawy i emocji dla dzieci, ale i mnóstwo sentymentalnej podróży do dzieciństwa dla dorosłych:)
Wspaniałe widowisko, polecam dla osób w każdym wieku
Bardzo ładne, efektowne przedstawienie, gimnastyczki rewelacyjne, pan Spiderman świetny, wielozadaniowy, komik zabawny, pan od piłek rewelacja, szczególne grande finale. Motocykliści sprawili, że zapomniałam oddychać, jednym słowem polecam I nie cierpi żadne zwierzę poza dinozaurem, któremu pomału odpada ogon i nikt nie chciał z nim zdjęcia
świetne przedstawienie zabawa przednia
Nie pamiętam, kiedy się tak dobrze bawiłam. Klaunie jesteś cudownyyyy
super
Super zabawa, występy wszystkich pracowników były bardzo dobrze dopracowne aż się przyjemnie oglodało. Z przyjemnością poszło by się jeszcze raz. Polecam każdemu ten cyrk.
Występy bardzo fajne syn się świetnie bawił zdjęcia ze spider manem super pamiątka polecamy
Polecam widowisko świetne. Bardzo uzdolnieni artyści. Pokaz na motorach rewelacja. Oglądało się bardzo przyjemnie.
Świetne przedstawienie, moja rodzina super zadowolona. Znajomi żałują że nie wiedzieli o wydarzeniu. Na przyszłość to przydałoby się więcej informacji na mieście.
Zuga00 18.09.2020 16:19
Świetna atmosfera. Ciekawy pokaz. Świetnie się bawiliśmy. Polecam.
Szymon 18.09.2020 09:57
Rewelacja serdecznie polecam.
Super,nie zapomniane emocje i dużo śmiechu. Zarówno dla dzieci jak dla dorosłych dużo atrakcji, Rewelacyjnie
Dzieci wyszły z przedstawienia zachwycone. Nowy program Ale najbardziej podobał się nam występ motocyklowy. SUPER polecam
Magdalena B. 17.09.2020 08:35
Wspaniałe show !! cudowni artyści i niesamowita energia ! Polecam miejsca w loży.
Magdalena 17.09.2020 08:31
Bardzo ciekawe, dzieci były zachwycone.
cyrk na miarę 21 wieku, ale jeden minus, brak zwierząt,
Dla dzieci w sam raz. Nawet dorośli się ubawili. Nie rozumiem maskotek, z którymi można zrobić sobie zdjęcie.. były poprostu zniszczone i nieatrakcyjne.. Ale to szczegół. Wydarzenie warte swojej ceny.
Wspaniałe widowisko, stopniowanie napięcia aż do finału w kuli śmierci. Coś niesamowitego, emocje na końcu sięgały zenitu. Do tego dużo gimnastyki na wysokim poziomie, sympatyczny clown i wspaniały pupil Elvis :) Polecam
Nowe "numery" w stosunku do widowiska z 2019 roku. Biorąc pod uwagę brak zwierząt, należny docenić różnorodność występów.
3 x na TAK ❤
Bez zwierząt (pomijając małego pieska) można robić dobre przedstwaienie. Wnuk - 7 lat - zaśmiewał się z klauna, piesek zapadł mu w pamięć. A i straszym przedstawienie się podobało. Każdy z artystów dawał profesjonalny pokaz, a trzech młodych motocyklistów w stalowej kuli dało naprawdę popis. Gratuluję :)
Córka lat 4 zachwycona, syn lat 13 zachwycony, matka 32 lata zachwycona. Dla każdego coś fajnego. Polecam
Przedstawienie bardzo fajne,dziecko uśmiechnięte i zadowolone
Bardzo fajne widowisko. Dzieci bawiły się bardzo dobrze.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane