dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

dla dzieci Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na Wielką Premierę najlepszego cyrkowego show w Polsce!

Cyrk Zalewski rozpoczyna sezon 2021!

W programie m.in:
Kula „Śmierci”, „dinozaur”, shimmer i shine, minecraft, duża iluzja, pokaz hula hop pod kopułą cyrku, strongman, spiderman, gimnastyka na Bungee, clown RiCO, gimnastyka na sztrabatach, ekwilibrystyka na krzesłach, napowietrzny pokaz gimnastyki na kole, napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce.

OBOWIĄZKOWE MASECZKI I DEZYNFEKCJA RĄK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje

Bardzo ciekawe widowisko, super akrobacje, artyści cyrkowi przekraczali granice ludzkich możliwości. Pomimo 30° na zewnątrz w namiocie cyrkowym było bardzo przyjemnie.
Bardzo fajny i widowiskowy występ. Dzieciom się podobało.
Jesteśmy pod wrażeniem. Super widowisko.
Warto! I ja, i dzieci, byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo profesjonalne, ciekawe numery. Podziw! :)
Super. Dzieciom bardzo się podobało.
Rewelacyjne przeżycie dla całej rodziny ;-)
Dziękujemy za wspaniały występ! Było warto. Szkoda tylko, ze sam namiot cyrkowy taki zgrzebny. Życzymy sukcesów!
Organizacyjnie było ok. Dzieciom w wieku szkolnym i dorosłym się podobało. Wspaniały klaun. Faktycznie były wpadki żonglerki nogami. Akrobaci nie byli dobrze zsynchronizowani. Przy 31 stopniach w namiocie nie było tragicznie. Mogłaby być lepsza klimatyzacja. Wszelkie dodatki dla dzieci drogie jak na tego typu wydarzeniach. Wata i rożek popcornu 10 zł. Zapewnione są toalety. Kupiliśmy zdjęcie z postaciami - możliwe tylko jedno ujęcie niestety efekt taki, że dziecko wyszło na zdjęciu z zamkniętymi oczami. Mimo powyższych polecam cyrk i chętnie zobaczymy nowy program za rok.
Dzieci były zachwycone
Super! Polecam.
Piękne występy, różnorodne, dzieci na końcu płakały bo już chciały więcej!
Super zabawa, dla małych i dużych! Polecamy!!!
Ciekawe występy, sztuczki i akrobacje, które zadziwiają i fascynują. Warto z dziećmi pójść.
Wspaniałe widowisko, bez tradycyjnych zwierząt i klauna 🤡, nowocześnie lecz z zachowanym klimatem z przed lat
Wspaniala zabawa, dla.duzych i małych. Polecam
Był to mój powrót do cyrku po ponad 20 latach. Obawiałem się poczucia żenady i infantylności widowiska. Powitał mnie widocznie " zmęczony" namiot a pod nim mała arena (naprawdę sądziłem, że z reguły są większe ale może nie mam racji) co nie nastawiło mnie zbyt pozytywnie. Na szczęście zostałem mile zaskoczony samym spektaklem. Moim zdaniem humor był uniwersalny, gagi pomysłowe, sztuczki robiące wrażenie, a wstawki kierowane dla dzieci zjadliwe. Oczywiście były lepsze i gorsze momenty, ale ogólnie- na plus.
Pierwsza wizyta w cyrku po długim czasie i jestem nieco rozczarowana. Zabrakło takiego WOW! na który liczyłam idąc na występ. Niby wszystko ok, ale jakiś niedosyt. Może to kwestia pogody, czy długiej przerwy covidowej. Wystepy w pierwszej części bardziej interesujące, ale jakby w pośpiechu. Na drugiej części moje 6letnie dziecko zaczęło się nudzić. W przerwie odpłatne zdjęcia z postaciami - stroje nieco zmęczone i nadszarpnięte zębem czasu. Uwielbiam iluzjonistów, a tu mnie nie zaczarował. Akrobaci przygotowani, wygimnastykowani, ale nie było latania pod kopułą czy chodzenia po linie. Strongman fajny, ale większe wrażenie zrobiła na mnie żąglerka oponami niż zginanie pręta na szczęce, czy przeciąganie auta. Po rekalmach i szyldzie ZALEWSKI spodziewałąm się czegoiś więcej. Natomiast obłędny był klaun RICO - super przygotowany, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie robił całą robotę. Dzięki niemu to nie były zmarnowane pieniądze.
Wszystko w najlepszym porządku
Bardzo fajny występ. Duży plus za brak zwierząt. Występ z motorami mógł być nieco dłuższy - syn jest fanem motocrossu i na tym występie siedział z otwartą buzią a potem marudził, że było za krótko :) :) . Bardzo fajny występ. Polecamy!
Polecam. Dzieciaki zachwycone występami. Dużo atrakcji i śmiechu.
Bardzo fajne widowisko.
Chcieliśmy zwrócić koszt za bilety, bo trafiliśmy do szpitalu. pisałam, dzwoniłam żeby zapytać jak można zwrócić pieniądze , no odpowiedzi nie było.
Było znakomicie!
Mile spędzony czas z dziećmi
Rewelacja! Najlepsze widowisko cyrkowe od dawien dawna! Świetne pokazy, niesamowici artyści.
występ bardzo udany, atrakcyjny dla dzieci jak i dla dorosłych, na wysokim poziomie, polecam
Widowisko na najwyższym poziomie, patrząc na skalę organizacji oraz osób zaangażowanych w stworzenie teko wydarzenia- cena nie jest za wysoka.
Dziecko zachwycone, rodzice zresztą też
Dzieci zachwycone, uwielbiają Rico i oczywiście największe wrażenia ekstremalne przeciąganie samochodu i kula z motokrosem. Bardzo się cieszymy ze wróciliście i napewno wpadniemy za rok. Świetna zabawa dla rodziców i dzieci
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane