Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

dla dzieci

Ferie z ZDK

dla dzieci

Ferie z ZDK

Ferie z ZDK - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zamojski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzania wolnego czasu w sposób kreatywny.

Najmłodszym wraz z opiekunami proponujemy zajęcia sensoryczne „„Ja to czuję – FAKTURA”. Będzie to okazja, by potrenować zmysły. Każdy z małych odkrywców otrzyma swój zestaw do poznawania.

Trochę starsze dzieci mogą wybierać spośród warsztatów: Projektowanie planszówek, Interaktywny warsztat o uczuciach, 6J – Kulturalna wycieczka do Japonii, Warsztat indiański czy edukacyjno-plastyczny KICI KICI.

Instruktorzy Zamojskiego Domu Kultury opracowali scenariusze rozwijające umiejętności i talenty, uruchamiające wyobraźnię, przekazujące ciekawostki o świecie i gwarantujące świetną zabawę.

Okres ferii pokrywa się z czasem karnawału, dlatego zapraszamy całe rodziny na Familijny bal maskowy. Elementem obowiązkowym wspólnej zabawy są maski – w rozumieniu dosłownym sanitarnym i tym artystycznym. Dla najoryginalniej zamaskowanego uczestnika bądź uczestniczki przewidziana jest nagroda. W programie balu znajdziecie zabawy: ruchowe, taneczne, zręcznościowe, plastyczne. Będą też konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek.

Trochę starszych odbiorców naszych propozycji zapraszamy na Kulturalną randkę. To spotkanie dla każdego kto szuka bratniej duszy. Dwugodzinny program będzie obejmować gry i zabawy oraz rozmowy według opracowanego scenariusza.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Ferie z ZDK

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci