dla dzieci

Frania Recykling, cztery żywioły i ekodancing - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Katarynka

dla dzieci

Frania Recykling, cztery żywioły i ekodancing - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Katarynka

Frania Recykling, cztery żywioły i ekodancing - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Katarynka - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Muzyczna opowieść o świecie, w którym wprowadzone na życzenie mieszkańców zasady Prezydenta Smołasa doprowadziły do zanieczyszczenia środowiska. Spektakl uczy, że ekologia to nie tylko segregacja śmieci, ale to bardzo rozległa dziedzina nauki. Śpiew, taniec i nietuzinkowe przeboje muzyczne sprawiają, że dzieci z zaangażowaniem i zaciekawieniem nauczą się dbałości o stan środowiska. Razem z Kroplewną i Franią Recykling poznamy cztery żywioły i zagrażające im niebezpieczeństwa. Wspólnie poszukamy metod na ich uratowanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Frania Recykling, cztery żywioły i ekodancing - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Katarynka

Spektakl bardzo fajny i profesjonalnie przygotowany :)
Spekakl ciekawy ale.. 1. za głośna muzyka dla malych dzieci 2. za duzo swiatel które porażały wzrok osobom na widowni 3. chyba spektakl dla starszych dzieci bo moi synowie w wieku 3 i 4 nie dotrwali do konca. Za dlugo dla nich bylo.
Świetne przedstawienie, pełne atrakcji. Polecam
Dzieci zachwycone. Duzo zabawy i super atmosfera. Edukacyjnie spędzony czas z bardzo radosnymi aktorami i nie tylko 😀👏👏👏
Było super, przedstawienie idealne dla dzieci w różnym wieku dużo muzyki i piosenek moim córką (4lata) bardzo się podobało.
Jedno z fajniejszych przedstawień dla dzieci. Tematyka, scenografia, efekty - wielki plus
Jedno słowo : fantastycznie!
Końcówka boska impreza ekologiczna na całego 🤩
Gratulacje dla całego zespołu! Świetna, edukacyjna lekcja o ekologii dla wszystkich (nie tylko dla dzieci!). Pierwszy raz coś takiego na naszej scenie w Domu Kultury :) Kostiumy przepiękne!!! robią wrażenie! Efekty specjalne, światła, bańki, wystrzały ogniowe - no coś pięknego ;))) Córeczka zapatrzona od początku do końca :)

Polecane z kategorii dla dzieci