dla dzieci

Jedyne Takie Andrzejki w mieście

dla dzieci

Jedyne Takie Andrzejki w mieście

Jedyne Takie Andrzejki w mieście - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Andrzejki to czas magii, czarów, ale też okazja do odpowiedzi na nurtujące pytania naszych dzieci: Kim zostanę jak urosnę? Jakie imię będzie miała moja przyszła miłość? Co mnie czeka w przyszłości?

W ten wyjątkowy wieczór zapraszamy wszystkie dzieciaki na czarodziejskie spotkanie z Panią Wróżką, z którą wspólnie przeniesiemy się do świata przepowiedni i wróżb. Wszystko to w formie angażujących gier i zabaw.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Jedyne Takie Andrzejki w mieście

Miejsce fajne ogólnie było fajnie ale trochę pani była nie przygotowana Oczywiście 2gi raz poszedłbym a tym bardziej moje dziecko :)
Andrzejki super córka zadowolona mnóstwo atrakcji teraz wybieramy sie na Mikołajki
Dziecko bardzo zadowolone."
Witam. Uważam że to były najlepsze Andrzejki w naszym mieście :) organizacja na wysokim poziomie A Panie animatorki jak zwykle spisaly się na medal i pokazały że najlepsze imprezy są tylko z nimi :) były tańce, wosk, wróżby, zabawy i poczęstunek czyli wszystko co powinno być to było :) moja córka była bardzo zadowolona i bawiła się świetnie :) dziękujemy za świetną zabawę i pozdrawiamy :)
Panie zabawiajace dzieci bardzo się starały zorganizować zabawę, niestety nie miały narzędzi i przygotowania. W programie zapowiadano zupełnie inaczej.
Dzieciaczki zadowolone. Sala zabaw bezpieczna idealna dla dzieci młodszych. Zarówno 2-latek, 5-latka i 8 latka zadowolona. Panie miłe prowadziły fajne zabawy, był też czas wolny na swobodną zabawę.

Polecane z kategorii dla dzieci