dla dzieci

Kabaret dla dzieci „Śpiewowice” wg Juliana Tuwima / 26.09.2021

dla dzieci

Kabaret dla dzieci „Śpiewowice” wg Juliana Tuwima / 26.09.2021

Kabaret dla dzieci „Śpiewowice” wg Juliana Tuwima / 26.09.2021 - Bilety na wydarzenie dla dzieci

26.09.2021/niedziela, godz. 12.00 – Sala Widowiskowa
Kabaret dla dzieci „Śpiewowice” wg Juliana Tuwima

Interaktywny kabaret dla dzieci 3 – 9 lat w wykonaniu aktorów scen krakowskich.
Scenariusz, oparty na znanych i uwielbianych przez dzieci tekstach Juliana Tuwima, jest punktem wyjścia do wspólnej, interaktywnej zabawy z widownią, która odbywa się Śpiewowicach, czyli mieście, gdzie wszyscy potrafią śpiewać. Mieszkańcy Śpiewowic to między innymi Państwo Tralalińscy, Zosia Samosia, Grześ Kłamczuch, Grześ Głuptas, Dwa Michały, Murzynek Bambo. Kabaret obfituje w dużą ilość piosenek śpiewanych wspólnie z dziećmi.

Kabaret tworzą (scenariusz i wykonanie) aktor Teatru Bagatela Krzysztof Bochenek oraz aktorka Teatru Cracovia Dorota Korbacz-Bochenek. Kabaret „Śpiewowice” gwarantuje dzieciom pyszną zabawę a jednocześnie daje gwarancje dobrego poziomu artystycznego.

Bilety: 25 zł normalny/ 20 zł ulgowy/15 zł
Dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze, Karty Juniora lub Karty Seniora CKP

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret dla dzieci „Śpiewowice” wg Juliana Tuwima / 26.09.2021

wiersze Tuwima- super, a ich wybór jest tak duży, że spokojnie można by zrezygnować z Murzynka Bambo....szkoda też, że nie zainwestowali Państwo ani w kostiumy, ani w scenografię... na tle innych przedstawień w DK Solvay trochę słabo
Merytorycznie przygotowane wiersze J.Tuwima. Fajny sposób przedstawienia treści, co ułatwi na pewno niezapamiętanie wierszy. Jednak mimo dwóch Aktorów - za głośno. 4 letnia córka momentami bała się tego hałasu.

Polecane z kategorii dla dzieci