Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

dla dzieci

Klub Rodzica – Jajko – wielkanocne dekoracje

dla dzieci

Klub Rodzica – Jajko – wielkanocne dekoracje

Klub Rodzica – Jajko – wielkanocne dekoracje - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na wyjątkowe przedświąteczne spotkanie.

Jednym z symboli świąt wielkanocnych jest jajko. Aby odkryć jego sekrety, zajrzymy do książki Britty Teckentrup, którą doceniło jury międzynarodowego konkursu Bologna Ragazzi Award, przyznając jej wyróżnienie w kategorii non-fiction.

Poznamy różnorodne kształty i barwy jaj, ich właścicieli a także anatomię jajka – od żółtka po skorupkę. Dowiemy się, czym jest oologia i przekonamy, jak przebiegłe są kukułki i pingwiny. Odwiedzimy też wirtualnie Muzeum Przyrodnicze Uniwersytetu Wrocławskiego w poszukiwaniu największego jaja świata. Podczas warsztatów wykonamy ażurowe dekoracje świąteczne inspirowane najdroższymi pisankami świata.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7-10 lat, z rodzicem/opiekunem.

Spotkanie zorganizowane w ramach Klubu Rodzica. Koszt zakupu biletów na warsztaty dla osób posiadających imienną kartę biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu wynosi 5 zł, dla pozostałych osób – 10 zł (jedna opłata dla pary 1 dziecko + 1 opiekun). Aby skorzystać z biletu w niższej cenie (5 zł), przynajmniej jeden uczestnik z pary dziecko + opiekun powinien posiadać imienną kartę biblioteczną, którą należy okazać przy wejściu wraz z biletem.

Klub Rodzica to cykliczne spotkania literackie, edukacyjne i artystyczne dla dzieci i ich opiekunów odbywające się w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu.
Pełny regulamin udziału w zajęciach w ramach Klubu Rodzica znajduje się na stronie: biblioteka.wroc.pl/regulamin-klub-rodzica/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Klub Rodzica – Jajko – wielkanocne dekoracje

Swietne zajecia
05.04.2023 08:46

Polecane z kategorii dla dzieci