dla dzieci

Minecraft Day z youtuberami - TRITSUSem i iSuperMWK | PRZEDSPRZEDAŻ

dla dzieci

Minecraft Day z youtuberami - TRITSUSem i iSuperMWK | PRZEDSPRZEDAŻ

Minecraft Day z youtuberami -  TRITSUSem i iSuperMWK | PRZEDSPRZEDAŻ - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Minecraft Day z youtuberami - TRITSUSem i iSuperMWK | PRZEDSPRZEDAŻ | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Twoje dziecko pasjonuje się Minecraftem? Jeśli tak zabierz, je do świata Minecraft, gdzie ze swoimi ulubionymi youtuberami TRITSUSemi iSuperMWK spędzi niezapomnianą przygodę.

Dzieci w wieku 5- 12 lat zapraszamy na Minceraft Day z youtuberami TRITSUS i iSuperMWK, do Sal Zabaw Fikołki. Podczas 4- godzinnego eventu czeka na Was wiele atrakcji. Fikołki zamienią się w świat Minecrafta. Będziecie mogli również wziąć udział w jednych z wybranych warsztatów, których opisy przedstawiamy poniżej:

Warsztaty kreatywnego budowania bazy Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft TRITSUSa dzieci na warsztatach budowania bazy będą mogły wykorzystać i dalej rozwijać swoją kreatywność i zdolność przestrzennego planowania. Nasi młodzi budowniczy będą musieli rozwiązać wiele problemów w tworzeniu konstrukcji i tajnej bazy za pomocą specjalnych kostek sześciennych w dużych rozmiarach. Przy okazji uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem inżyniera  TRITSUSa. Warsztaty trwaja 20 minut i odbywają się w grupie 8 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty programowania Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft dzieci na warsztatach programowania uczą się kreatywnego myślenia. Nauka przez zabawę rozwija możliwości intelektualne i jest wstępem do profesjonalnego programowania.  Uczestnicy zaprogramują m.in. zwierzęta i inne postacie Minecraft, za pomocą kodu zabiorą Alexa i Steva na wycieczkę. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem znającego się na Minecraft jak nikt inny programisty  TRITSUSa. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem.  Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty kulinarne Minecraft “Cook Creeper”

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft, dzieci na warsztatach kulinarnych będą mogły sprawdzić się w roli kucharza. Na specjalnie przygotowanych stoiskach stworzą danie, które przypadnie do gustu nawet  Alexowi i Stevovi. Składniki, jak w grze Minecraft, zostaną pokrojone w kostki. Będzie smacznie, zdrowo i kolorowo. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem szefa kuchni  TRITSUSaWarsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

 

Cała Sala Zabaw Fikołki do Waszej dyspozycji:

Zakupiony bilet na Minecraft Day  z youtuberami - TRITSUSem i iSuperMWK upoważnia do:

  • udziału w 4- godzinnym evencie z możliwością wyjścia i powrotu,
  • korzystanie ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki 
  • udziału w jednych warsztatach zgodnych z opcją zakupionego biletu,
  • wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
  • toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
  • uczestniczenia w grach i zabawach poświęconych tematyce Minecraft organizowanych przez Fikołkowych Animatorów,
  • Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opłata 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków)

Uwaga! Godzina warsztatów zostanie potwierdzona wiadomością SMS  do 24 godzin przed rozpoczęciem eventu. Grupy zostaną dobrane ze względu na wiek uczestników.

Na miesjcu będą przygotowane dla dzieci LUNCH PAKIETY MINECRAFT dla dzieci z wodą bezograniczeń ( dodatkowa opłata 15 zł) 


Opiekunowie będą mogli odpocząć w strefie rodzica z kawiarnią i dostępem do WiFi. W tym dniu będzie można również skorzystać z naszej oferty sklepu z produktami Minecraft.

Uwaga! Opiekun może pozostawić na czas imprezy dziecko po wypełnieniu stosownego oświadczenia.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianej przygody w stylu Minecraft 

Zakup biletu na Event Minecraft Day (Event)  jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat ze strony Organizatora, na dokumentację Eventu oraz wykorzystanie wizerunku jego uczestników w celu: realizacji i publikacji materiałów filmowych z Eventu, fotograficzne dokumentowanie Eventu. Wykorzystywanie materiałów filmowych i zdjęć dotyczyć będzie promocji i reklamy Eventu, a także promocji i reklamy kolejnych przedsięwzięć Organizatora. Administratorem wykorzystanych danych w postaci wizerunku wszystkich uczestników jest spółka Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. Pełne informacje dotyczące informacji o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod linkiem: https://fikolki.pl/pl/informacja-o-ochronie-i-przetwarzaniu-danych-osobowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Za duzo dzieci. Zabawa minecraft budowanie polegala na przerzucaniu sie pufami. Intencje pewnie byly dobre, ale wykonanie kompletnie nie takie. Zabawa z piniata tez nie pomyslana. Czesc dzieci rzucila sie na cukierki i wyniosla jej garsciami a dla innych braklo i plakaly. W tej opcji pieniadze wywalone w bloto.
Bardzo fajna impreza dla dzieci. Dużo wrażeń. Polecam. Oby więcej i częściej takich imprez.
dzieci zadowolone średnio , jedynie z 20 minutowego warsztatu z youtuberami, pozatym za taką cenę nawet butelki wody nie dostali. Obsługa jednak miła i pomocna
Super rewelacja
Bawiłem się super. Było bardzo fajnie. Chcę tak jeszcze raz....
Nie warte swojej ceny
Syn był bardzo zadowolony powiedział że to był najcudowniejszy dzień w jego życiu .
Było super! Zwłaszcza piniaty! Powinno być ich więcej! A ten sklepik minecraftowy- ekstra
Fantastycznie spędzone 4h przez syna☺️ Brał udział w programowaniu oraz budowaniu baz☺️ Youtuberzy przesympatyczni dla dzieciaków i jak na gwiazdy (w końcu są idolami dzieciaków) bardzo skromni☺️ Jedynie mam zastrzeżenia do cen sprzedawanych gadżetów z logiem minecraft- stanowczo zawyżone!
Mama Marcela- 7 lat 27.05.2019 12:50
Dzieciaki wróciły zadowolone więc wszystko było ok.
Witam, napisze jak wyglądał event. Stawiliśmy się na 10, Panie zaprosiły dzieciaki na salę zabaw po czym od razu zaczęły się tgz. warsztaty (każdy miał trwać 20 min - trwał może 15). Jeśli ktoś nie ma kupionego warsztatu to może nie mieć szansy na spotkanie z youtuberami. Panowie którzy mieli być główną atrakcją eventu nie powitali dzieciaków nie spędzili z nim na zabawie nawet minuty poza czasem na warsztatach. Warsztaty z "budowania" (na tych akurat był mój syn) polegały na tym że dzieciaki układały duże klocki (sześcian o długości boków ok 30cm) w koncie sali zabaw (klocki z pianki pokryte materiałem z nadrukiem minecraft), ten warsztat prowadził pracownik sali zabaw a youtuber MWK stał z boku i się uśmiechał no i zrobił na koniec zdjęcia na Insta (szał), Tritsus nawet nie zaszczycił dzieci swoją obecnością na tym warsztacie. A i oczywiście stoisko z gadżetami Minecraft w cenach 30-40% droższych niż gdzie indziej - no ale to standard przy takich imprezach. Wszyliśmy zaraz po warsztacie, godzinę przed zakończeniem eventu.. Zapytałam syna jak mu się podobało - bo to przecież on miał się dobrze bawić - to stwierdził że w skali 1-10 daje 5, na moje pytanie czemu tylko tyle to powiedział "pobawiłem się w sali zabaw i chociaż chwilę ich widziałem ale następnym razem nie kupuj biletów na to". A i jeszcze jak byście chcieli dokupić warsztaty na miejscu to cena wynosi 30 zł (przez biletynę 10). Osobiście nie polecam.
Moim zdaniem i zdaniem dziecka - KATASTROFA Budowanie bazy opierało siie na rzucaniu klockami, układaniu ich bez ładu i skladu i rozwalaniu - nie miało nic wspólnego z bazą i z kreatywnością. Na sali panował chaos, dzeci mniejsze były w grupach ze starszymi (co wpływało na poczucie bezpieczeństwa) często nie miały szans by zaangażować się w zadanie - panowało PRAWO SILNIEJSZEGO. Osoby z obsługi sali zabawa starały się nad tym panować. Jestem zażenowana poziomem tego wydarzenia Nie polecam !!!!!!!!
Wnuk zachwycony !!! Więcej takich imprez. Jesteście wspaniali. Dziękuję bardzo. Bedę polecać :)
Spotkanie było beznadziejne.Warsztat konstrukcyjny był za mały a tyle dzieci było.20 minut beznadziejnego warsztatu za 90 zl to przesada.Dziecko nie po to przyjechało ze Świdnicy żeby bawić się na placu zabaw.Takie place ma na miejscu.Syn jest załamany i nie wie do dzisiaj po co tam pojechał.Od miesiąca przeżywał to a tu takie rozczarowanie.Koszty 90 zł plus biletu do Wrocławia nie są dla mnie małe .Mam wrażenie że zostałem oszukany .
Fajny pomysł, ale niestety 20 min warsztaty to zdecydowanie za mało, jak na tą cenę. Budowanie ograniczyło się do kilku wieżyczek z piankowych klocków, a potem ich burzenie...pozostały czas to po prostu zabawa w sali.
Impreza nie warta swojej ceny. Nie była to impreza zamknięta więc w sali FIKOLKI był dziki tłum. Dzieci uczestniczące w imprezie nie miały za dużo miejsca dla siebie. Cena 100 zl za organizację takiej imprezy to zdecydowanie za dużo. Youtuber iSuperMWK był zbyt zajęty sobą by poświęcić chwilę małemu dziecku na zdjęcie nie mówiąc o rozmowie. Przy organizacji imprezy, za którą kasuje się takie pieniądze, warto by pomyśleć o tym by jednak była to impreza zamknięta, gdzie dzieci mogą skorzystać z zalet tego miejsca gdyż cena 100 zl za 20 min zajecia ze znanym youtuberem jest zdecydowanie za duża.
budowanie bazy Minecraft to bylo dla mnie budowanie z uzyciem "technologii" a nie z klockow / blokow i ich rozbijanie po 15 min... dzieci nie byly zadowolone
Bardzo słabo ... dziecko czuje się mocno rozczarowane. Na początek trzeba było czekać w 45 minutowej kolejce aby wejść, bo nikt nie pomyślał aby zorganizować to sprawniej. Yutuberzy nie mieli czasu na zdjęcia z dziećmi, warsztat bardzo krótki i przepełniony, za 99 zł nie warto :-((

Polecane