dla dzieci
Minecraft Day z youtuberem -TRITSUSem

dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem -TRITSUSem

 
Minecraft Day z youtuberem -TRITSUSem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem -TRITSUSem | Bilety na wydarzenie dla dzieci

Twoje dziecko pasjonuje się Minecraftem? Jeśli tak zabierz, je do świata Minecraft, gdzie ze swoim ulubionym youtuberem TRITSUSem spędzi niezapomnianą przygodę.

W niedzielę 14 kwietnia dzieci w wieku 5- 12 lat zapraszamy na Minceraft Day z youtuberem TRITSUS, do Sali Zabaw Fikołki w Centrum Handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie. W tym dniu w godzinach 15:00 – 19:00 czeka na Was wiele atrakcji. Fikołki zamienią się w świat Minecrafta. Będziecie mogli również wziąć udział w jednych z wybranych warsztatów, których opisy przedstawiamy poniżej:

Warsztaty kreatywnego budowania bazy Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft TRITSUSa dzieci na warsztatach budowania bazy będą mogły wykorzystać i dalej rozwijać swoją kreatywność i zdolność przestrzennego planowania. Nasi młodzi budowniczy będą musieli rozwiązać wiele problemów w tworzeniu konstrukcji i tajnej bazy za pomocą specjalnych kostek sześciennych w dużych rozmiarach. Przy okazji uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem inżyniera  TRITSUSa. Warsztaty trwaja 20 minut i odbywają się w grupie 8 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty programowania Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft dzieci na warsztatach programowania uczą się kreatywnego myślenia. Nauka przez zabawę rozwija możliwości intelektualne i jest wstępem do profesjonalnego programowania.  Uczestnicy zaprogramują m.in. zwierzęta i inne postacie Minecraft, za pomocą kodu zabiorą Alexa i Steva na wycieczkę. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem znającego się na Minecraft jak nikt inny programisty  TRITSUSa. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem.  Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty kulinarne Minecraft “Cook Creeper”

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft, dzieci na warsztatach kulinarnych będą mogły sprawdzić się w roli kucharza. Na specjalnie przygotowanych stoiskach stworzą danie, które przypadnie do gustu nawet  Alexowi i Stevovi. Składniki, jak w grze Minecraft, zostaną pokrojone w kostki. Będzie smacznie, zdrowo i kolorowo. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem szefa kuchni  TRITSUSa. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

 

Cała Sala Zabaw Fikołki Pruszków do Waszej dyspozycji:

Zakupiony bilet na Minecraft Day  z youtuberem - TRITSUSem upoważnia do:

  • udziału w evencie w godz. 15:00 – 19:00 z możliwością wyjścia i powrotu,
  • udziału w jednych warsztatach zgodnych z opcją zakupionego biletu,
  • korzystanie ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki Nowa Stacja w Pruszkowie,
  • wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
  • toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
  • ścianki wspinaczkowej,
  • uczestniczenia w grach i zabawach poświęconych tematyce Minecraft organizowanych przez Fikołkowych Animatorów,
  • Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opłata 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków)

Uwaga! Godzina warsztatów zostanie potwierdzona wiadomością SMS  do 24 godzin przed rozpoczęciem eventu. Grupy zostaną dobrane ze względu na wiek uczestników.


Opiekunowie będą mogli odpocząć w strefie rodzica z kawiarnią i dostępem do WiFi. W tym dniu będzie można również skorzystać z naszej oferty sklepu z produktami Minecraft.

Uwaga! Opiekun może pozostawić na czas imprezy dziecko po wypełnieniu stosownego oświadczenia.

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianej przygody w stylu Minecraft 

Zakup biletu na Event Minecraft Day (Event)  jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat ze strony Organizatora, na dokumentację Eventu oraz wykorzystanie wizerunku jego uczestników w celu: realizacji i publikacji materiałów filmowych z Eventu, fotograficzne dokumentowanie Eventu. Wykorzystywanie materiałów filmowych i zdjęć dotyczyć będzie promocji i reklamy Eventu, a także promocji i reklamy kolejnych przedsięwzięć Organizatora. Administratorem wykorzystanych danych w postaci wizerunku wszystkich uczestników jest spółka Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. Pełne informacje dotyczące informacji o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod linkiem: https://fikolki.pl/pl/informacja-o-ochronie-i-przetwarzaniu-danych-osobowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

 

Recenzje

Chłopcy dobrze się bawili, choć starszy liczył na więcej, jeśli chodzi o programowanie.
kupiłem bilety dla 3 moich dzieci zapłaciłem 242,72 jak dla mie b dużo dzieci podczas 4 godzinnej imprezy miały zapewnioną... wodę po 5 zł, na impreze przybyłem przed 15:00 po raz pierwszy do Nowej Stacji Pruszków na miejscu żadnej informacji żadnego plakatu informacyjnego - nic nikt nic nie wie po 15 minutach poszukiwać znalazłem salę fikołki na ostatnim piętrze a tam gigantyczna kolejka czekaliśmy 30 minut z biletami w ręku w sumie z 4 godzin imprezy zrobiło się 3:20 nikt nie przeprosił nikt nie zrekompensował ogromnych wydatków czuje się bardzo zawiedziony i przykro mi bo chłopcy czekali na ten dzień b długo a organizacja do bani.
Syn dobrze się bawił choć na warsztaty trzeba było poczekać około 2 godziny o czym wcześniej nie zostaliśmy poinformowani.
Było super! Poprosimy kolejny event z innymi Youtuberami:)

Polecane