dla dzieci

Muzyczne show. Bajki świata

dla dzieci

Muzyczne show. Bajki świata

Muzyczne show. Bajki świata - Bilety na wydarzenie dla dzieci

„Muzyczne show. Bajki świata” to niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami.

Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu…

To widowisko pełne kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu, wspólnej zabawy.

Dzieci do 2 lat – wstęp bezpłatny (miejsce na kolanach opiekuna) – przy zakupie biletów prosimy podać liczbę dzieci poniżej dwóch lat.

Po koncercie możliwość sfotografowania się z postaciami z bajek!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Muzyczne show. Bajki świata

Nie nazwałabym tego muzycznym show. Według opisu miała być przygoda podczas której dzieci miały spotkać postacie z bajek.. Spodziewaliśmy się jakiejkolwiek formy przedstawienia, teatrzyku a tymczasem zostały odśpiewane, niektóre wykrzyczane piosenki w przypadkowej kolejności poprzedzone fragmentem bajki puszczonej na tv.. Do tego Pocahontas w blond warkoczach i Simba który wyglądał raczej jak Skaza.. Całość trwała nie 75min tylko 50. Ogólnie dzieci wyszły niezadowolone i znudzone.
Nie polecam 25.11.2021 17:58
Bardzo przyjemnie widowisko. Można było się pośmiać, zaśpiewać, zatańczyć na widowni razem z aktorami na scenie. Rewelacja 7 i 2 latekom również bardzo się podobało.
Dzieciom się podobało, dla mnie w skali 5-stopniowej 4
zbyt uboga scenorafia,tylko dwóch aktorów, mało ekscytujące show
Zapowiadało się bardziej ciekawie niż faktycznie było, dzieciom się nudziło...czy poszlibyśmy drugi raz- nie.
Ubogo, występ polegał tylko na odsłuchaniu piosenek,Bo na scenie nic się nie działo oprócz telebimu, na który dzieci patrzyły bardziej niż na aktorów. Opis wydarzenia nijak się ma do tego co działo się na scenie. Owszem śpiew bardzo ładny.
Super spektakl dla dzieci
Bardzo fajne show dla dzieci, piękne piosenki, zabrakło mi troszkę zabaw dla dzieci, ale ogólnie super!!!!
Występ nieco zbyt nudny dla dzieci. większość piosenek było ze starych filmów Disneya, których dzieci w wieku 2-6 lat nie znają. Za mało działo się na scenie. Największą atrakcją były bańki mydlane wypuszczane ze sceny....
Rewelacja Bardzo piękny występ
Fajne show, dzieci się super bawiły
Dziecku (7 lat) przedstawienie się podobało, choć bez szaleństwa. Mnie jako dorosłemu brakowało doboru lepszych (znanych) piosenek, ładniejszych strojów nawiązujących do bajek, dopracowania scenerii. Para występujących miała świetny głos i doskonały kontakt z publicznością, wyświetlanie bajek w trakcie show było dobrym posunięciem,bo dzieci chętnie je oglądały. Ale repertuar piosenek trzeba zmienić, a puszczając piosenkę z bajki Autka warto by było choć nawiązać do ZygZaka McQuinn. Strój Simby z Króla Lwa....lepiej go nie nakładać.Oczywiscie Anna, Elsa, Pocahontas, Alladyn i Jasmina oraz Vaiana i Maui byli REWELACYJNI! Ogólnie 4/5.
Piękne stroje z bajek, piękny śpiew. Mi jedynie brakowało aktywności dzieci w wydarzeniu.

Polecane z kategorii dla dzieci