dla dzieci

Muzykowanie na dywanie

dla dzieci

Muzykowanie na dywanie

Muzykowanie na dywanie - Bilety na wydarzenie dla dzieci

A gdyby tak zwyczajny dywan stał się dla nas światem utkanym z rozmaitych dźwięków, rytmów i figur tanecznych? Gdyby tak ponownie uwierzyć, że świat można zaczarować i choć na chwilę stać się dzieckiem obok swego dziecka. Gdyby tak dać się porwać niezwykłej przygodzie na zaczarowanym muzycznym dywanie...
„Muzykowanie na dywanie” to seria interaktywnych koncertów dla najmłodszych. Każdy koncert jest wyjątkowym i niepowtarzalnym doświadczeniem muzyczno-sensorycznym. Każdy koncert ma swój dominujący motyw tematyczny, który inspiruje do kreatywnych zabaw i animacji przy muzyce granej na żywo. Każdy koncert to połączenie znakomitej zabawy i nauki, które pozwolą wzbogacać dziecięce doznania sensoryczne i estetyczne w najbardziej atrakcyjnej i przyswajalnej formie edukacyjnej.
Koncerty „muzykowanie na dywanie” to zaproszenie do wspólnego muzykowania — śpiewania, grania na małych i dużych instrumentach oraz do tańca i animacji ruchowych. To znakomity sposób by podczas intrygującej i atrakcyjnej zabawy, wykształcać w dzieciach poczucie grupowej wspólnoty, empatię oraz swobodę wyrażania ich emocji i osobowości.
Koncerty poprowadzą dwie wspaniałe osobowości sceniczne — Maria Foryś, znana z programu„you can dance — po prostu tańcz” oraz Małgorzata Lipka, zanana z programu „x faktor”.
Obie prowadzące są aktywnymi mamami oraz pedagogami — rozumieją więc doskonale potrzeby najmłodszych zarówno z perspektywy rodzica jak i nauczyciela. Przy pianinie akompaniować im będzie Przemek Zalewski.

Dodatkowe informacje:

  • spotkanie dla maluszków w wieku 0-3 lat, koniecznie z opiekunem
  • prośba o zabranie ze sobą kocyków
  • bilety obowiązują tylko opiekunów, maluszki wchodzą bezpłatnie
UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane