Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika


Jak działają recenzje?
Za dużo gadania bardzo mało sztuczek. Córka się nudziła. Show dla dzieci do lat 7.
Gora 06.03.2024 15:03
Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika
Wrocław, 05.03.2024
Centrum Kultury Nowy Pafawag
W spektaklu "Narodziny Żółtoksiężnika" Pan Buźka nie tylko rozbawi Was do łez, ale i podrzuci parę magicznych myśli! Odkąd pamiętam, Pan Buźka zawsze miał to coś, co sprawia, że jego występy są jak stary dobry dowcip – zawsze świeże i zawsze śmieszne. To show to nie tylko żarty i triki – to prawdziwe przywitanie Żółtoksiężnika, który odradza się na scenie, gotów porwać Was w wir szaleństwa. Nie są to zwykłe sztuczki, ale prawdziwa uczta dla zmysłów, gdzie magia łączy się z szaleństwem. Wystarczy spojrzeć, jak ludzie unoszą się w powietrzu – może i ja powinienem się tego nauczyć? Ale nie tylko to jest ważne! Pan Buźka przekazuje istotny morał o potrzebie wsparcia. Bo przecież każdy z nas potrzebuje kopa od drugiej osoby. A czasem wystarczy niewiele, żeby rozweselić czyjeś życie – może nawet jakimś magicznym trikiem. W końcu, jeśli Pan Buźka może wyczarować uśmiech na twarzy, to dlaczego my nie moglibyśmy zrobić tego samego dla kogoś innego? Podsumowując, to nie tylko spektakl, to uczta dla śmiechu, z nutką magii i przypomnieniem, że czasem wsparcie dla drugiego człowieka to najpiękniejszy trik, jaki możemy odstawiać codziennie. No i przecież wszyscy jesteśmy trochę Żółtoksiężnikami w swoim życiu, prawda?
Klaun Alutka.pl 06.03.2024 13:06
Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika
Wrocław, 05.03.2024
Centrum Kultury Nowy Pafawag
Pokaz nastawiony na zbieranie pieniędzy, na pewno nie dla dzieci 8+, tylko max. 3-6 lat. Na koniec nawet balony (zwykłe balony!) były sprzedawane po 5zł. A pokaz.. cóż, bardziej spodziewałabym się takiego darmowego występu zorganizowanego przez Urząd Dzielnicy, moje dzieci znają bardziej skomplikowane sztuczki...
Niezadowoleni 05.03.2024 12:19
Po pierwsze, było zmienione miejsce. Kupowałam specjalnie bilety na wygodnie miejsca, ale po zmianie się okazało, że musimy siedzieć na innych miejscach. I z tych miejsc właśnie było widać Wszystko. I kiedy ja mówię wszystko, to znaczy że już nie było dla dziecka ani magii, ani iluzji. I od tego już było nie tak ciekawie.
05.03.2024 08:45
Występ był średni. Za dużo mówienia, zdecydowanie za mało magicznych sztuczek. Byłam z grupą dzieci z klasy pierwszej i drugiej szkoły podstawowej i większość dzieci była rozczarowana. Takie sztuczki oferują magicy jeżdżący po szkołach za 10 zł od osoby. Tutaj dzieci liczyły na coś dużo oryginalniejszego i ciekawszego. Sam pomysł był fajny, ale za mało magii.
03.03.2024 14:36
Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnika
Lublin, 02.03.2024
Lubelski Park Naukowo Technologiczny
Dla dzieci max 8-9 lat.Starsze się nudzą.
W.A 02.03.2024 11:29
Pełen radości i uśmiechu spędzony czas. Pan Buźka ma świetny kontakt z publicznością, cały czas angażując do wspólnej zabawy.
Beata 02.03.2024 09:01