dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Pomarańczowy Cylinder "Profesorek Wodorek i Superbohaterowie"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Pomarańczowy Cylinder "Profesorek Wodorek i Superbohaterowie"

Poranek Familijny - Teatr Pomarańczowy Cylinder "Profesorek Wodorek i Superbohaterowie" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY
Teatr Pomarańczowy Cylinder "Profesorek Wodorek i Superbohaterowie", spektakl dla dzieci od lat 3
wyst.: Adam Krotofil, Michał Supcziński

O spektaklu: W tym spektaklu dzieje się tyle, że aż trudno to opisać. Spektakl jest pełen dobrych żartów, skeczy i czasem tylko nie wiadomo czy to teatr czy kabaret. Zdziwi się każde dziecko, a dorośli będą osłupieni gdy dowiedzą się że prawdziwych Superbohaterów można spotkać w każdym domu!
Profesorek Wodorek zaprasza dzieci do swojego laboratorium. Spektakl dotyczy problemów higieny oraz uzależnień więc wezmą w nim udział bakterie, wirusy oraz części ciała, takie jak płuca. Przyjrzymy się z bliska rączkom i zobaczymy czy na pewno są czyste. Okaże się dlaczego ich staranne mycie przed jedzeniem jest takie ważne. Nie mówimy lecz pokazujemy jakie negatywne skutki może wywołać lekkomyślność.
Spektakl jest interakcyjny. Profesorek zaprosi dzieci do stworzenia szalonej orkiestry, która w rockandrollowym stylu rozweseli największego ponuraka. W spektaklu występuje dwójka aktorów, pacynki i kolorowe pełne fantazji stroje, które poruszą wyobraźnię. Oprócz oryginalnej autorskiej muzyki i szalonej piosenki, będziemy świadkami wyjątkowo oryginalnej poezji.
http://pomaranczowycylinder.pl.

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Pomarańczowy Cylinder "Profesorek Wodorek i Superbohaterowie"

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci