dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Tup Tup "Krasnoludek u Kupca"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Tup Tup "Krasnoludek u Kupca"

Poranek Familijny - Teatr Tup Tup "Krasnoludek u Kupca" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Tup Tup "Krasnoludek u Kupca" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

PORANEK FAMILIJNY
Teatr Tup Tup „Krasnoludek u Kupca”, spektakl dla dzieci od lat 3
adaptacja tekstu i reż.: Dariusz Dziewięcki, muz.: Piotr Karol Sawicki, teksty piosenek: Nina Malinowska, scenogr. i lalki: Katarzyna Bublewicz, wyst.: Nina Malinowska, Dariusz Dziewięcki

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu: Jeden krasnoludek w domu to duże szczęście, ale czy może być coś jeszcze lepszego? Oczywiście, że tak!!! Dwa krasnoludki! I takie właśnie szczęście spotkało pewnego kupca. Czy skorzysta z zaistniałej sytuacji? O tym dzieci dowiedzą się podczas najnowszego spektaklu Teatru Tup Tup. „Krasnoludek u Kupca” to w pełni interaktywne przedstawienie na podstawie uroczej baśni H.Ch. Andersena. Autorskie piosenki śpiewane na żywo, krótki pokaz żonglerski oraz starannie wykonane lalki to tylko niektóre atrakcje czekające na widzów. A co najważniejsze, dzieci będą miały okazję wreszcie poznać prawdę dotyczącą czytania książek. A co to za prawda? Tego na razie nie zdradzimy.
www.teatrtuptup.pl

O warsztatach: Podczas tego warsztatu twórczego dzieci wraz z rodzicami wykonają mini domek dla krasnoludka! Choć zabawa będzie krótka, to dla każdego znajdzie się mała budka.

http://klawaplaneta.pl/

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

przedstawienie w sam raz dla dzieci od 3 lat , mój wnuk lat 3 i 4 miesiące aktywnie uczestniczył w przedstawieniu, śmiał się i klaskał kiedy trzeba było :) był uśmiechnięty i radosny :)
Polecam :) Bardzo fajne przedstawienie angażujące dzieci :)

Polecane