dla dzieci

Poranek teatralny - Skacząca Królewna (X.2020)

dla dzieci

Poranek teatralny - Skacząca Królewna (X.2020)

Poranek teatralny - Skacząca Królewna (X.2020) - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Wstęp wolny!
Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
od dnia 27 września 2020 r. od godz. 13.00 do dnia 3 października 2020 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca”,
od dnia 4 października 2020 r. od godz. 13.00 - do 3 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana)
w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Niegrzeczna i rozkapryszona Księżniczka Jarmilka zostaje ukarana przez złą Czarownicę i dzięki jej magicznym zaklęciom, nie jest już w stanie poruszać się w inny sposób, jak tylko przez podskoki. To straszna kara dla dziewczynki, która marzy o Królewiczu. Przed nią długa droga pełna zabawnych zdarzeń i historii - w czasie, której Księżniczka uczy się, jak być grzeczną, miłą, dobrą i uczynną. Pomagają jej w tym Królewicz Jerzy i Czarodziej, którzy rywalizują o jej rękę. To dynamiczna i niezwykle zabawna historia zrealizowana została w bardzo ciekawej technice teatralnej - duże lalki typu mupety animowane przez aktorów przed parawanem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane