dla dzieci

Przedstawienie dla dzieci "Tiki Rafa na końcu świata"

dla dzieci

Przedstawienie dla dzieci "Tiki Rafa na końcu świata"

Przedstawienie dla dzieci "Tiki Rafa na końcu świata" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Przedstawienie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapraszamy serdecznie na pełną przygód, morską opowieść o kolorowej kuli ziemskiej!
Wiatr kołysze wszystkie fale więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią popłynąć w niezapomnianą podróż po wielkich, dalekich kontynentach! Usłyszymy porywające, morskie opowieści, a wszystko w akompaniamencie piosenek wykonanych na żywo. Dowiemy się jak możemy zadbać o naszą planetę Ziemię, a przede wszystkim o swoje najbliższe otoczenie! Razem z Tiki Rafą obierzmy wspólny kurs na kraniec świata!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Przedstawienie dla dzieci "Tiki Rafa na końcu świata"

Bardzo ciekawy spektakl. Zgadywanie odgłosów zwierząt bardzo pobudziło zarówno dzieci jak i dorosłych. Podczas występu aktorzy wchodzili w interakcje z dziećmi, co im się bardzo podobało :) Po zakończeniu każde z dzieci dostało kolorowankę z tytułową Tiki Rafą.
Wspaniałe przedstawienie, angażujące dzieci. Dziękujemy!!!
Fajne, edukacyjne, interaktywne przedstawienie. Bardzo ładna scenografia i stroje aktorów. Dodatkowe atrakcje w postaci sztucznego dymu/mgły na scenie oraz bańki mydlane. Wydaje sie jednak, że przedstawienie adresowane dla trochę starszych dzieci niż przedszkolaki (rozróźnianie kontynentów, odgadywanie głosów zwierząt, długośc trwania - prawie godzinę) - warto może aby taka informacja pojawiła się w opisie. Niemniej jednak, moja córcia (3.5 roku) wyszła bardzo zadowolona.
Bardzo fajnie. Super aktorzy

Polecane z kategorii dla dzieci