Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI

dla dzieci

LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI

LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI
Projekt artystyczny, który jest współczesnym rozwinięciem awangardowego nurtu powstałego w latach 60 – tych XX wieku zwanego „teatrem instrumentalnym”. Livingroom Music oraz Muzyka Rupieci to koncerty z elementami teatru (światło, ruch sceniczny, gra aktorska), w ramach którego na oczach widzów, przedmioty codziennego użytku – przeistaczają się w pełnoprawne instrumenty. W koncercie wykorzystano następujące kompozycje: J. Cage Melody, F. Bach 4 Bodies music, S.G. Schmidt Office. W. Reifeneder Ball percussion, J. Muzioł Kitchen music, M. Dahms Build, R. Filz Beam Me Up.

LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI - więcej informacji

Zapewnij swojemu dziecku niezapomnianą podróż do królestwa muzyki! Razem z nami Twoja pociecha odkryje, że świat złożony jest z orkiestrowych dźwięków i rytmów – jest  trwającym nieustannie koncertem! Takim, który wciąga i angażuje! Czyni rzeczywistość ciekawszą i bogatszą! Zaprosimy Was na symfonię, podczas której przedmioty codziennego użytku – klawiatury komputerów oraz sprzęt biurowy i AGD zajmują miejsce prawdziwych instrumentów! I wywiążą się ze swojego zadania śpiewająco!
 
Czy kiedykolwiek słyszeliście koncert na piłki koszykowe? Sonatę na sztućce, patelnie, mikser i butelkę? Utwór, w którym zamiast perkusji zagrały kolana i dłonie? To atrakcja, której się nie zapomina. Doskonała rozrywka dla całej rodziny przy muzyce i zabawnych, wciągających komentarzach artystów! Sprawdzicie sami, gdzie przebiega (pięcio)linia między instrumentami a rzeczami, które na co dzień nie mają z muzyką nic wspólnego! 
 
W koncercie wystąpią charyzmatyczni artyści, którzy porywają tłumy, łącząc muzykę ze skeczem, grą aktorską i teatralnym happeningiem. Znani są z uprawiania tzw. teatru instrumentalnego, w którym tradycyjny koncert wzbogacany jest o wizualizację. 
 
Członkowie zespołu: Jacek Muzioł (założyciel i  kierownik artystyczny), Bartłomiej Dudek, Radosław Jędraś i Miłosz  Rutkowski są absolwentami perkusji wrocławskiej Akademii Muzycznej. Aktywnie działają na rynku muzycznym, jako wykonawcy oraz pedagodzy. Grupa ma na swoim koncie liczne koncerty m.in. podczas Festiwalu Crossdrumming w Warszawie, Międzynarodowego Forum Perkusji w Żaganiu, Festiwalu Rytmu Drumbattle w Legnicy i Nurt Off Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zespół prowadzi także bogatą działalność edukacyjną dla dzieci i młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI


Jak działają recenzje?
Ocena średnia za całość wykonania, nie umniejszając posiadanym z.pewnością umiejętnościom muzyków. Spodziewaliśmy się z córką jednak czegoś bardziej spektakularnego i lepiej przygotowanego.
J. 13.11.2022 22:05
LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI
Poznań, 12.11.2022
Aula UAM
Pomysł i konwencja bardzo pomysłowa i dopasowana do dzieci. Niestety odbiór w Auli UAM beznadziejny. Dzieci siedziały daleko, więc mimo telebimu nie do końca wiedziały o co chodzi i ja czy w danym momencie artyści grają. W mniejszej sali lub przy amfiteatralnym układzie dzieci byłyby aktywnymi uczestnikami, tutaj niestety się nudziły. Podkreślam, że nie neguję pomysłu jako takiego, ale w przyszłości na podobne wydarzenia w Auli dzieci nie zabiorę. Wolałbym zapłacić więcej za bardziej kameralną wersję.
Jahu 13.11.2022 09:19
LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI
Poznań, 12.11.2022
Aula UAM

Polecane z kategorii dla dzieci