dla dzieci

Show Szalonych Naukowców

dla dzieci

Show Szalonych Naukowców

Show Szalonych Naukowców - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta.
Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.
Czas trwania: 70 minut

Promo-filmik https://www.youtube.com/watch?v=kYGTGVwNrYw

Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii. W programie znalazły się m.in.:

Szalona Piana: Reakcja egzotermiczna rozkładu nadtlenku wodoru z towarzyszeniem piany. Bardzo wyrazisty eksperyment, któremu towarzyszą setki litrów kolorowej piany!
Ciekły azot: Szereg eksperymentów wykazujących właściwości ciekłego azotu i innych gazów. Zmniejszenie i zwiększenie objętości, szybkie zamrażanie znajomych przedmiotów oraz substancji. Mgła na stole i ogromny wybuch azotowy to tylko niektóre z atrakcji!
Cewki Tesli: Szereg eksperymentów z niezwykle rzadko spotykanymi urządzeniami, generującymi wysokiej częstotliwości wyładowania elektryczne (zamek błyskawiczny). Jonizacja gazów i ich blask. Przesyłanie energii na odległość, pojęcie błyskawicy. Człowiek jako antena emitera. Zmiana koloru absolutorium z pomocą jonów chemicznych soli. Kolorowa plazma w zamkniętych przestrzeniach.
Theremin (instrument muzyczny, na którym graj się bez dotyku): Pierwszy muzyczny elektroinstrument (1918 rok). Historia, zasada działania, prezentacja gry na instrumencie.
Pokaz laserów

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajnie przedstawienie Dzieci baaardzo dobrze się bawiły
Świetna zabawa dla dzieci
Fantastyczne spotkanie. Dzieci w ciaglej uwadze, caly czas cos specjalnego sie dzieje na scenie. Warto. Polecam.
Fajna zabawa dla dzieciaków, dobre nagłośnienie, sporo atrakcji podczas występu. Polecam, mój dziewięciolatek był zaciekawiony. Młodsze dzieci też miały frajdę podczas wspólnych tańców.
Super zabawa dla dzieci i dorosłych!
Marzenka 29.11.2018 08:52
Bardzo fajny występ, świetna zabawa dla dzieci i dorosłych.
Występ może atrakcyjny dla dzieci w wieku max 8lat. Wszystko w stylu kreskowek z cartoon network, dużo halasu i zamieszania. Moj 10 letni syn się nudził, ja tez patrzylam na zegarek..
Przedstawienie zdecydowanie dla małych dzieci, poniżej 10. Niestety starsze się nudziły.
Dzieciom show sie podobało. W sali było bardzo zimno - wiało zimne powietrze .
Gdy szliśmy na przedstawienie - moja córka marudziła, że coś naukowego.... a gdy wracałyśmy bylo: Mamo! Było extra! Na takie przedstawienia to ja mogę chodzić! Dzieciakom mocno się podobało:) Nie wiem czy któreś zostało na swoim miejscu - tak show porywało do zabawy:)
Występ nie warty tych pieniędzy. Za dużo gadania za mało eksperymentów. Pomysł bardzo fajny ale wykonanie mizerne.
Fajne przedstawienie, polecam.
Nie dokońca zgadzam się z wiekiem dzieci, w oposie było podane, że wiek dzieci od 7-12lat. Moim zdaniem jednak dzieci młodsze. Mało logiczne przedstawienie, chyba że nie jestem dzieckiem. Widziałam fajniejsze pokazy. Ten nie warty swojej ceny.
Raczej odradzam, godzinna próba zaciekawienia dzieci niezbyt się udała. Duże rozczarowanie.
karol 22.11.2018 15:07
Dzieciaki zadowolone.Bardzo im się podobało
Jacek 22.11.2018 10:54
Początek show do poprawki- bardzo niemrawo,ale potem taka dawka zabawy, efektów,że aż szkoda było gdy się kończyło! Fajnie,że zjawiska były choć trochę opisywane. Dzieci zadowolone i o to chodziło!
Aga 22.11.2018 10:02
Godzinne przedstawienie dla dzieci, autorzy powinni zwrócić większą uwagę na poprawność zapisów w j.polskim wyświetlających się podczas show. Najważniejsze, że dzieci wychodziły uśmiechnięte.
Kaczek 22.11.2018 08:49
Przedstawienie uważam za udane, chociaż opis wprowadza w błąd, bo właściwy wiek dzieci to MAKSYMALNIE 10 lat. Poszłam z dwójką trochę starszych (11 i 12 lat) i wszyscy zgodnie uznaliśmy, że było to dla nich zbyt dziecinne.
Monika 22.11.2018 08:29
Było super! Warto, polecam.
Ciekawie, pomysłowo i interesująco. Dzieci wyszły szczęśliwe :)
Super, dzieciaki zachwycone. Oczywiście występ za krotki ;)
Fajna zabawa. Dużo śmiechu i radości. W ciekawy sposób pokazane zjawiska fizyczne i chemiczne, które na długo pozostaną w pamięci.
Osobiście przeszkadzało mi, że tekst był podany z silnym obcym akcentem, z licznymi błędami gramatycznymi, leksykalnymi. Biorąc pod uwagę małego odbiorcę być może było to bez znaczenia, tym bardziej, że ogólnie aktorzy byli sympatyczni. Doświadczenia były spektakularne, ale niestety bez wyjaśnienia, co było przyczyną zachodzących reakcji.
Nagłośnienie kiepskie, aktorzy mimo tego że bardzo się starają nie mówią czystą polszczyzną. Ogólnie ciekawie,ale bez rewelacji.
Świetna zabawa nie tylko dla dzieci.
Moje dzieci bawiły się wspaniale. Trzylatek podskakiwał z wrażenia. Świetna zabawa.
Sprawna transakcja bez żadnych problemów. Miła obsługa.
Było super.Dzieciaki wkręcone.pozdr
Kris 16.11.2017 20:36
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane