Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica

dla dzieci

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🛰️Spektakl "Słońce Kopernika" to edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym Widzom skomplikowany świat nauki. ‼️🧪 Serdecznie zapraszamy na spektakl‼️🎟️

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica - więcej informacji

"Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię. Polskie go wydało plemię". Niesamowita historia Mikołaja Kopernika, jednego z najsłynniejszych Polaków, człowieka, który zrewolucjonizował naukę i myślenie o wszechświecie, opowiedziana na deskach Teatru Kamienica. Zapraszamy młodych adeptów kosmosu do ekscytująco dalekiej podróży w czasie i przestrzeni. Uwolnij dziecięcą fantazję, sięgnij gwiazd i odkryj odległe galaktyki! Pasy zapięte? Startujemy!

Przebojowa dr Wenusecka i jej tajemniczy gość przewodniczyć Wam będą w kosmicznej eskapadzie, dzięki której osobiście poznacie wielkiego astronoma i co najważniejsze- przekonacie się, że niemożliwe nie istnieje. Na własne oczy zobaczycie, jak Mikołaj Kopernik zatrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Gwarantujemy, że wszechświat jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie, a Twoje kosmiczne marzenia będą na wyciągnięcie ręki. Międzygalaktyczna wiedza otworzy się przed Tobą, a przy okazji dowiesz się choćby tego, jak powstała... bułka z masłem. Świat ciekawostek, anegdot, wynalazków, nowych umiejętności i wiedzy czeka na Ciebie, a wszystko to podczas dobrej zabawy!

Spektakl "Słońce Kopernika" to edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym Widzom skomplikowany świat nauki.

Spektakl familijny dla widzów od 5 roku życia. Czas trwania spektaklu: 60 minut bez przerwy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Zielonki-Parcela

Brak wydarzeń w: Zielonki-Parcela

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Słońce Kopernika - Teatr Kamienica


Jak działają recenzje?
Bardzo przystępnie przedstawiona wiedza dla dzieci. Świetnie bawiłyśmy się z 8 letnią córką. Zafascynowała ją ta historia :-). Polecam wszystkim dzieciakom w wieku szkolnym :-)
Luiza 16.10.2023 10:24
Bardzo fajny spektakl! Polecam!
Marlena 16.10.2023 10:15
Bardzo pouczające przedstawienie. Życie Kopernika pokazane w sposób zabawny i łatwy do zrozumienia dla dzieci. Piękne stroje oraz scenografia. Fantastyczni aktorzy, idealnie wpasowali się w role. Polecam
AgaZ 16.10.2023 10:02
Genialne przedstawienie i dla dorosłych i dla dzieci :-)
Krzysztof 16.10.2023 08:33

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Bardzo przystępnie przedstawiona wiedza dla dzieci. Świetnie bawiłyśmy się z 8 letnią córką. Zafascynowała ją ta historia :-). Polecam wszystkim dzieciakom w wieku szkolnym :-)

  Luiza 16.10.2023 10:24


 • Bardzo fajny spektakl! Polecam!

  Marlena 16.10.2023 10:15


 • Bardzo pouczające przedstawienie. Życie Kopernika pokazane w sposób zabawny i łatwy do zrozumienia dla dzieci. Piękne stroje oraz scenografia. Fantastyczni aktorzy, idealnie wpasowali się w role. Polecam

  AgaZ 16.10.2023 10:02


 • Genialne przedstawienie i dla dorosłych i dla dzieci :-)

  Krzysztof 16.10.2023 08:33


Polecane z kategorii dla dzieci