dla dzieci

Spektakl iluzji dla dzieci „Królik Show Extra”

dla dzieci

Spektakl iluzji dla dzieci „Królik Show Extra”

Spektakl iluzji dla dzieci „Królik Show Extra” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Spektakl iluzji dla dzieci „Królik Show Extra” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Sebastian Grabowski, zwany przez dzieciaki te mniejsze i większe „Panem Magicznym”, wraz z asystentką, kobietą, która ma zawsze rację Martyną „Panią Ballonową”, tworzą od 2009 roku magiczny duet i prezentują show, które dzieciaki wspominają przez lata! Jego pasja zaczęła się w przedszkolu, gdy iluzjonista z nosa wyciągnął mu monetę… odtąd postanowił nauczyć się „czarować” i zmieniać życie tysiąca dzieci i dorosłych, dodając troszkę niesamowitości do szarego codziennego życia. Niestety nie miał żadnego mentora, nauczyciela, prawie wszystko co potrafi zawdzięcza ciężkiej pracy i wielogodzinnym treningom kręcenia wąsa! Po drodze miał możliwość szkolenia się na międzynarodowych magicznych konwencjach w Anglii, Italii i Ciechocinku!

Podczas pokazów nie prezentują samych sztuczek czy trików. Zapraszają dzieci do swojego świata, gdzie wspólnie tworzą magiczne efekty, szaleją, czarują, poznają przezabawne stworzenia i śmieją się do łez!

Każdy z młodych adeptów magii będzie miał okazję wykonać coś niesamowitego, pogłaskać królika, otrzymać różdżkę i uwierzyć, że to właśnie dzięki Niemu się udało!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane