Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Teatr Dobrego Serca "BAŚNIOWY POKOIK"

dla dzieci

Teatr Dobrego Serca "BAŚNIOWY POKOIK"

Teatr Dobrego Serca "BAŚNIOWY POKOIK" - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Pies Czaruś oraz jego brat Bystry mieszkają ze swoim kochającym ojcem w pięknej zagrodzie. Choć niczego w życiu mu nie brakowało, choć żył jak przysłowiowy pączek w maśle, Czaruś swe nudne życie postanowił zamienić na o wiele ciekawsze w wielkim mieście. Pomimo wielu próśb ojca oraz innych mu życzliwych zwierząt postanawia zrealizować swoje marzenie i wyrusza do Miasta Róż, gdzie boleśnie uświadamia sobie, że nie można mieć nic za darmo i bez pracy. Na własnej sierści przekonuje się, że wyrzuty sumienia potrafią tak samo gryźć jak pchły. Za radą tajemniczego Białego Kotka po roku postanawia wrócić do Ojcowskiego Domu i prosić kochającego ojca, by mógł zamieszkać w zagrodzie ze świniami.

Baśniowy pokoik - to wielkie marzenie niepoprawnego Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego Tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów w Mieście Róż. Niestety róże mają też kolce!

Czy Piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Czy zamiast "baśniowego pokoiku" zyska pchły na grzbiet? Wszystko skończyłoby się może źle, gdyby nie Biały Kotek idący za nim łapa za łapą. Ale... Co na to wszystko powie Tata? "Baśniowy pokoik" to przypowieść o piesku niepoprawnym i kochającym tacie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatr Dobrego Serca "BAŚNIOWY POKOIK"

Super - dla dziecka i rodzica
26.09.2022 18:23
Teatr Dobrego Serca "BAŚNIOWY POKOIK"
Warszawa, 25.09.2022
Dom Kultury Portiernia

Polecane z kategorii dla dzieci