dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Pieski z Patrolu"

dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Pieski z Patrolu"

Teatralny Poranek Bajkowy "Pieski z Patrolu" - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na muzyczny spektakl dla dzieci promujący zdrowy i aktywny tryb życia. Bohaterowie popularnej bajki „Psi Patrol” tańcem i śpiewem zachęcają najmłodszych do uprawiania sportu oraz zdrowego odżywiania. Poruszają problem braku ruchu, oraz negatywnego wpływu niezdrowego jedzenia na organizm. Pieski z Patrolu będą zachęcać dzieci do walki z tym problemem i namawiać do częstej aktywności fizycznej przez zabawę. Spektakl zawiera elementy profilaktyki zdrowego trybu życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatralny Poranek Bajkowy "Pieski z Patrolu"

Bardziej na łatwiznę pójść już nie można. Kilka popularnych piosenek z Youtube z możliwością wspólnego odtanczenia. "O rety".
Baniak 31.05.2022 10:54
Przedstawienie wypełnione piosenkami z roznych "bajek" od Psiego Patrolu, poprzez Krainę Lodu, Baby shark po Crazy Frog. Przesłanie przedstawienia sprowadza się do stwierdzenia: jedz owoce i warzywa, od czekolady psują się zęby. Moje dziecko nie ogląda Psiego Patrolu ale zna wszystkie pieski. Więc jemu się podobało...chociaż pytał czemu nie ma Rockego.
MaPi 30.05.2022 14:51
Kostiumy dobre ale słowo "Teatralny" jest nadużyciem w tytule. Bardziej adekwatny byłby "Aerobik Bajkowy". Brak fabuły poza tłem do piosenek. Piosenki nie związane z bajką. Za dużo tańczenia. Syn znudził się po dwóch piosenkach. Szkoda, że nie było to przeplecione misją i problemem, które pieski by rozwiązały razem z dziećmi.
Tata z 3-latkiem 30.05.2022 10:55
Kilka piosenek (puszczanych z nagrania, nie śpiewanych), dwa pieski i na tym koniec. Byliśmy na kilk podobnych występach i ten był słaby.
5lat 30.05.2022 09:36
Świetny spektakl promujący zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia. Synek pod wielkim wrażeniem piesków. Polecam.
Anna 30.05.2022 09:28
Liczylismy na teatr a tu sie okazalo, że to performance polegajacy na tańczeniu do całkiem niezwiązanych z Psim Patrolem piosenek.... Marszal i Chase przyjemni ale mamy duży niedosyt, szczególnie syn który liczył na "historie" z pieskami.
MamaFana 30.05.2022 09:19
Dwie kukły (dwa pieski) przez cały wystep puszczanie muzyki i tańczenie. I teksty żeby jesc witaminy i się ruszać. Nudaaaaaa.
Zażenowana 30.05.2022 08:53
Ogólnie to dzieci bawiły się bardzo dobrze. Ale fajnie byłoby gdyby była jakaś fabuła a nie same piosenki. Trzecia osoba mogłaby być Sky gdyż brakowało pozostałych piesków
Justyna 30.05.2022 08:40

Polecane z kategorii dla dzieci