Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Popieluszka"

dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Popieluszka"

Teatralny Poranek Bajkowy "Popieluszka" - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Popieluszka" to polska wersja "Kopciuszka", w której, oprócz opowieści utkanej staropolskim językiem, brzmią tradycyjne instrumenty ludowe: lira korbowa oraz lira strunowa, gusli, skrzypce, fujara pasterska, mazar, bęben obręczowy, dwojnica, sopiłka i inne. W spektaklu nie brakuje także ludowego śpiewu i tańca, a wszystko spaja teatr ożywionej formy kreowany przez aktorki. Scenografia i lalki stworzone są z atrybutów wiejskiej chaty, znajdujących się na scenie. Ogromnym atutem jest muzyka, grana na żywo, przez dwóch profesjonalnych artystów-muzyków.
Wiek 5+

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Teatralny Poranek Bajkowy "Popieluszka"


Jak działają recenzje?
Przedstawienie dla starszych dzieci, gwara to nie dla maluchów !
06.03.2023 17:18
Mega, przyszedłem z przeciętnym nastawieniem i że tylko dla dziecka, ale użycie kilku tradycyjnych instrumentów z polotem plus pomysłowość dziewczyn w grze teatralnej, i wyszedłem z poczuciem dobrze wydanej kasy i spędzonego czasu nie tylko dziecka
ojciec syna ;) 06.03.2023 11:34
bardzo ciekawe przedstawienie, aktorzy zaangażowani. na koniec pokazywali ciekawe instrumenty i o nich opowiadali
Ola 06.03.2023 10:50
Spektakl "Popieluszka" przyciągał uwagę dzieci. Aktorki przy pomocy niewielu rekwizytów budowały nastrój bajki. Świetny kontakt z małymi widzami. Muzycy dopełniali całości niezwykłymi instrumentami i ciekawą muzyką. Spektakl podobał się i dzieciom i dorosłym, a prezentacja starych, ludowych instrumentów po zakończeniu spektaklu była niezwykle interesująca. Brawa dla całego Zespołu Aktorskiego!
Olga 06.03.2023 09:49

Polecane z kategorii dla dzieci