Recenzje
Teatralny Poranek Bajkowy „Świąteczne śledztwo”

Recenzje

Teatralny Poranek Bajkowy „Świąteczne śledztwo”

Poprzednia 1 Następna
Moje dzieci (wiek 8 i 6) świetnie bawiły się na tym przedstawieniu. Śledztwo bardzo je wciągnęło a na koniec dostały czekoladę i możliwość zdjęcia z aktorami. Bardzo polecam :)
Wspaniała zabawa, przepiękne piosenki, no i jaka pamiątka: zdjęcie z Mikołajem, a do tego duuuuża słodka niespodzianka. : - ) Dzieci były zachwycone! : - )
Fantastyczne przedstawienia, świetna zabawa dla 5-cio latka.Zabawa przez blisko godzinę 😀
Super,dzieci zachwycone,zdjęcie z Mikołajem bardzo dobry pomysł,prezenty na długo zostaną w pamięci, dziekuje!!!
Super dzieci bawiły się świetnie :) dziękujemy.
Uważam że ten teatr jest najlepszy. Na tym przedstawieniu byłam 2 raz i bawiłam się tak samo dobrze jak za 1 razem. Jedna z Pań ma przepiękny głos. Druga energię za kilka osób. A pan jest zabawny. Miłym akcentem, które dziecko przeżywało była czekolada od Mikołaja na koniec. Teatr Kultureska z Krakowa jest najlepszy
Moja 2,5 letnia córeczka była zachwycona. Aktorzy z wielkim wyczuciem grają dla i z dziećmi. To było pierwsze teatralne wyjście naszej starszej córki i napewno bardzo udane. Druga córeczka 9 miesięczna też była zainteresowana co potwierdza że oprawa świetlne-dźwiękowa była idealna dla dzieci w każdym wieku :)
Wspaniałe przedstawienie dla Małych i Dużych. Muzyka, śpiew, zabawy ruchowe. W śledztwo zaangażowana cała publiczność. Świetna zabawa...
Wspaniałe przedstawienie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!
Poprzednia 1 Następna