dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Zielony Kopciuszek"

dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy "Zielony Kopciuszek"

Teatralny Poranek Bajkowy "Zielony Kopciuszek" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

“Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

Przedstawienie ma charakter bajki o tematyce ekologicznej – przypomina najmłodszym jak ważny jest szacunek wobec przyrody, a także uczy jak o nią dbać. Utrwala i poszerza wiedzę na temat zasad segregacji odpadów i znaczenia właściwego gospodarowania odpadami. Dzieci będą miały szanse utrwalić zasady segregacji, obowiązujące w danej gminie. Ponadto spektakl podkreśla, jak ważna jest ochrona powietrza oraz walka z niską emisją. Ukazuje negatywne skutki palenia śmieci w domowych paleniskach, ogrzewania domów węglem, a dużej ilości spalin samochodowych. Zachęca do walki z problemem zanieczyszczeń powietrza.

Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne i efektywną edukację ekologiczną. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Teatralny Poranek Bajkowy "Zielony Kopciuszek"

dzieci były zachwycone
Występ przecudowny, zarówno dla dziecka jak i dorosłego. Świetne efekty wizualne. Piękna muzyka i wykonanie piosenek.
Rewelacyjny spektakl, świetna gra aktorska :-) polecam z całego ♥️
Bardzo mi się podobało przedstawienie

Polecane z kategorii dla dzieci