dla dzieci
Teatrzyk Wielka Wyprawa Króla Juliana

dla dzieci

Teatrzyk Wielka Wyprawa Króla Juliana

Teatrzyk Wielka Wyprawa Króla Juliana - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Teatrzyk Wielka Wyprawa Króla Juliana - Łomianki Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe | Kupuj Bilety Online

Spektakl inspirowany animowanymi filmami z serii MADAGASKAR

Żyrafa Melman – wiecznie uskarżający się na kłopoty zdrowotne  - namówiony przez króla Juliana udaje się do szamana Ganamana i otrzymuje niezwykły przepis na zaklęcie spełniające życzenia. Zebra chce być młody i zdrowy – wypowiada zaklęcie – ale nie widząc żadnych efektów wypowiada zaklęcie kilkakrotnie – w rezultacie zamienia się w żyrafiątko.
Tymczasem Alex i Marty przygotowują w wielkiej tajemnicy wielką imprezę z okazji imienin króla Juliana. Niestety nie wiedzą jak się zabrać do organizacji takiego przedsięwzięcia - a w dodatku, przez dziwne zbiegi okoliczności cały misterny plan okazuje się nie możliwy do wykonania. Alex jest sfrustrowany i o wszystko obwinia Martego.

Z awantury wbija ich Gloria, która jako jedyna w tym gronie słynie z artystycznych talentów. Kiedy nasi bohaterowie dowiadują się o sytuacji Melmana początkowo wpadają w panikę. Jednak sprytny Alex wpada na pomysł aby wykorzystać znajomość zaklęcia spełniającego życzenia. Wypadki, które w tym momencie nastąpią będą spektakularna katastrofą, która na szczęście będzie miała szczęśliwy finał.                                                                     

Spektakl interaktywny to atrakcyjna forma przekazu pozwalająca  zainteresować uczestników, zaskarbić sobie ich zaufanie, przekonać o słuszności obranej konwencji, oczarować bajkową umownością, zachęcić do wspólnego współistnienia na polu działań wymagających uaktywnienia wyobraźni.

Aktorzy występujący w przedstawieniu ukryci są pod profesjonalnymi kostiumami wykonanymi w pracowni teatralnej. Rodzice i dzieci będą mogli robić zdjęcia z naszymi bohaterami – co z pewnością będzie niemałą atrakcją dla wszystkich widzów.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Łomianki

Brak wydarzeń w: Łomianki

Recenzje

Występ super. Moje córki zachwycone 😀 polecam!
Nasze dzieciaczki były jak zaczarowane :) Bardzo fajne przedstawienie :) Dziekujemy!

Polecane

Łomianki inne wydarzenia