Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych

dla dzieci

Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych

Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Uczucia Malowane Dźwiękiem" to cykl koncertów multisensorycznych, podczas których najmłodsi i ich najbliżsi mają okazję zanurzyć się poprzez dźwięki żywo wykonywanej muzyki w świat emocji i uczuć by nauczyć się te emocje nie tylko rozpoznawać, ale także wchodzić z nimi w kreatywne interakcje.

Dodatkowo każdy koncert ma w sobie element PRZYGODY - uczestnicy zostaną zaproszeni do odkrycia pewnej tajemnicy, która jest związana z kamienicą, w której odbywa się koncert.

NIEDZIELA, 26 LISTOPADA o 11:30 - Koncert Rodzinny : MUZYCZNE ROZMOWY W HOTELU DLA UCZUĆ (dzieci 5+ i ich opiekunowie)

Zapraszamy dzieci z rodzicami w niezwykłą muzyczną podróż przez to, co w życiu jest tak ważne - nasze uczucia…
Razem z Chopinem, Schumannem i Debussy damy się ponieść radości, odkryjemy przyczyny naszej złości, poprzytulamy smutek, by na koniec z wdzięcznością zauważyć, po co nam są te wszystkie uczucia, z jaką informacją do nas przychodzą i czego potrzebują, byśmy sobie z nimi lepiej radzili.

W trakcie koncertu udamy się też na poszukiwania uczuć poukrywanych w Hotelu.

Wierzymy, że będzie to wspaniałe i wzbogacające doświadczenie nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców.

W tę uważną muzyczną podróż zapraszają:
Thuy Melissa Dao - fortepian
Aurelia Szokal-Egierd - prowadzenie

Aurelia Szokal-Egierd - Certyfikowana nauczycielka uważności dla dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia w szkołach, przedszkolach i grupach prywatnych. W świat uważnej edukacji wprowadza nauczycieli, a rodziców wspiera w uważnym rodzicielstwie. Absolwentka psychologii pozytywnej w edukacji dzieci i młodzieży na SWPS oraz Szkoły Trenerów Biznesu w Grupie SET. Należy do zespołu trenerskiego Fundacji SOK i UNICEF.
Mama 7-letniej Amelii, która jest największym testerem umiejętności mamy i barometrem jej zasobów.

Widzowie o koncertach dla dzieci
Niezapomniane doświadczenie piękna. Artystki tworzą przestrzeń, w której każdy zmysł zostaje poruszony. Uczestnik tego wydarzenia zostaje zaproszony do magicznej przestrzeni, w której pozwala swojej duszy na swobodny odbiór sztuki. Wspaniałe jest to, że ten niezwykły czas można spędzić razem z dzieckiem i można pokazać mu to, co naprawdę jest wartościowe. Można rozpocząć praktykę zatrzymania się i zachwycania chwilą. Sposób prowadzenia koncertu jest przyjazny dla dzieci. Ogromną wartością tego wydarzenia jest to, że towarzyszący dziecku opiekun na tych samych zasadach doświadcza sztuki. Przecież w każdym z nas, dorosłych, jest dziecko, o które warto dbać i które warto pielęgnować!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Parę słów o głównej prowadzącej

Autorem cyklu koncertów "Uczucia Malowane Dźwiękiem" jest Thuy Melissa Dao - pianistka, twórca holistycznej metody nauczania gry na fortepianie Music Alchemy Piano. Oprócz studiów pianistycznych i pedagogicznych (stypendystka Cleveland Institute of Music i University of Iowa w Stanach Zjednoczonych), studiowała również muzykoterapię (University of Iowa, Appalachian State University, Institut Imago) i coaching (Erickson Coaching International).

W latach 2008-2010 prowadziła zajęcia fortepianu dla dorosłych i młodzieży na University of Iowa w Stanach Zjednoczonych. W latach 2012 - 2019 jako dyrektor projektu charytatywnego MindLight opracowała programy edukacyjne wykorzystujące muzykę jako medium do budowania umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Jest również prekursorką metody wychowawczej Pozytywna Dyscyplina w Polsce i współautorką metody wychowawczej Ky Luat Yeu Thuong (Dyscyplina Miłości) w Wietnamie.

Thuy jest inicjatorką i główną prowadzącą cyklu koncertów multisensorycznych „Warszawa Malowana Dźwiękiem” (Warsaw Painted with Sound) oraz koordynatorem merytorycznym cyklu koncertów multisensorycznych dla dzieci "Opowieści i Uczucia Malowane Dźwiękiem".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych


Jak działają recenzje?
Było przepięknie, córka zachwycona, sama idea koncertu bardzo mi się podobała. Najpierw wspólne czytanie książki przy niesamowitej grze na fortepianie, dzieci miały zapewnione sporo swobody,mogłem siedzieć, leżeć, następnie udały się na poszukiwania zakładek z sentencjami po piętrach hotelu co je trochę rozruszało , a na koniec podsumowanie z wdzięczności ♥️ Polecam każdemu!
Dominika 27.11.2023 09:35
Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych
Warszawa, 26.11.2023
Chopin Boutique B&B
Bardzo cieple, przyjemne spotkanie dla dzieci.
Ola 27.11.2023 08:40
Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych
Warszawa, 26.11.2023
Chopin Boutique B&B
Wspaniałe, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Uwrażliwiajaca na sztukę, angażujące poprzez ruch oraz przyjazne zadania i aktywności. Świetne dla chłopców i dziewczynek.
Kasia 30.10.2023 09:26
Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych
Warszawa, 29.10.2023
Chopin Boutique B&B
„Uczucia malowana dźwiękiem: W Duszy Gra” to koncert który pozwala wrócić do swojej duszy poprzez zanurzenie się w pięknej muzyce i świadome przeżywanie chwili. Koncert to nie tylko wydarzenie muzyczne ale tez poetyckie smakowe wizualne i relacyjne. Otworzy się ciepła więź między artystami i osobami na widowni i w intymnej atmosferze można spotkać się ze sobą odczuwając kompletne piękno.
Gosia 30.10.2023 08:36
Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych
Warszawa, 29.10.2023
Chopin Boutique B&B
Magiczny koncert wielu zmysłów, bardzo ciekawa koncepcja, polecam, pozdrawiam i dziękuję!
MM 30.10.2023 08:33
Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych
Warszawa, 29.10.2023
Chopin Boutique B&B
Koncert „W Duszy Gra” dla dorosłych i dzieci z cyklu Malowane Dźwiękiem to niezapomniane doświadczenie piękna. Artystki tworzą przestrzeń, w której każdy zmysł zostaje poruszony. Uczestnik tego wydarzenia zostaje zaproszony do magicznej przestrzeni, w której pozwala swojej duszy na swobodny odbiór sztuki. Wspaniałe jest to, że ten niezwykły czas można spędzić razem z dzieckiem i można pokazać mu to, co naprawdę jest wartościowe. Można rozpocząć praktykę zatrzymania się i zachwycania chwilą. Sposób prowadzenia koncertu jest przyjazny dla dzieci. Ogromną wartością tego wydarzenia jest to, że towarzyszący dziecku opiekun na tych samych zasadach doświadcza sztuki. Przecież w każdym z nas, dorosłych, jest dziecko, o które warto dbać i które warto pielęgnować!
Sylwia 30.10.2023 08:31
Uczucia Malowane Dźwiękiem / Przygoda na Smolnej dla dzieci i najbliższych
Warszawa, 29.10.2023
Chopin Boutique B&B

Polecane z kategorii dla dzieci