dla dzieci

„Ulepimy dziś bałwana” - spektakl rodzinny

dla dzieci

„Ulepimy dziś bałwana” - spektakl rodzinny

„Ulepimy dziś bałwana” - spektakl rodzinny - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Muzyczny, interaktywny program mikołajkowy dla dzieci z udziałem bohaterów bajki Disneya pt.: „Kraina Lodu”. Uczestnicy spektaklu nie tylko wysłuchają popularnych utworów świątecznych, ale wezmą też udział w licznych zabawach, animacjach i konkursach. W ten dzień każdy poczuje, że …. „Ma tę moc”.

Bilety: 15 zł normalny/*10 zł *Dla posiadaczy Karty Juniora, Karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP

Po spektaklu serdecznie zapraszamy na warsztaty rodzinne „Pan Santo, czyli czy Mikołaj odwiedza Japonię?” Zabawy noworoczne, origami świąteczne, daruma, wróżby i amulety japońskie „omamori”, kartki na Nowy Rok.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Ulepimy dziś bałwana” - spektakl rodzinny

Spektakl był bardzo fajny choć trochę krótki. Brakowało zabaw czy śpiewu z Mikołajem na którego tak dzieci czekały. Szkoda że mikołaj tylko przyszedl i na tym kończyła się jego rola. Dobrym pomysłem by było rozdawanie paczek choćby malutkich symbolicznych przez Mikołaja dla wszystkich dzieci
Przedstawienie samo w sobie bardzo fajne i dzieciom się podobało. Trochę nie przemyślane było to, że Mikołaj wszedl na sam koniec i wszystkie dzieci poza wybranymi z jednej firmy zostaly wyproszone. Trzeba było troszkę inaczej to zorganizować lub wcześniej poinformować o tym, bo ciężko 3, 5 latkowi tłumaczyć dlaczego on nie jest "wybrany".

Polecane z kategorii dla dzieci