dla dzieci

Wkręć się w sztukę - D jak Dali

dla dzieci

Wkręć się w sztukę - D jak Dali

Wkręć się w sztukę - D jak Dali - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Kulturowo Otwarci – to cykl, w ramach którego zapraszamy mieszkających w Polsce obcokrajowców, by poznawać ich kulturę, język, tradycje – i przekonać się, jak wiele nas łączy.

Najbliższa odsłona Kulturowo Otwartych będzie poświęcona wielobarwnej Turcji.
Gośćmi wydarzenia będą:

Albert Kwiatkowski, od 20 lat zajmujący się tematyką szeroko pojętego Orientu, współpracujący ze Stowarzyszeniem Grupa Studnia O. – najstarszą polską grupą opowiadaczy, współprowadzący tradycyjny turecki teatr cieni Karagoz (wpisany na listę UNESCO),

Umut Nebioğlu, mieszkający od wielu lat w Polsce, członek Union Internationale de la Marionette (UNIMA). Tajniki teatru Karagoz poznawał przez 8 lat u jednego z jej najwybitniejszych mistrzów – Tacettina Dikera.

Goście zaproszą do teatru cieni rodziny z dziećmi (wiek: 8+) na spektakl „Wiedźmy” opowiadający o magicznych przemianach i z grubsza o tym, że lepiej żyć w przyjaźni, niż się na siebie gniewać. W przedstawieniu chwilami usłyszymy język turecki, by móc poznać jego melodykę i charakter.

Po spektaklu odbędą się warsztaty dla dzieci robienia tradycyjnych postaci/ figurek używanych w teatrze cieni.

Bilety: 15 zł pojedynczy; 30 zł rodzinny (dziecko + dorosły). Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką).

Liczba miejsc ograniczona! Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Wkręć się w sztukę - D jak Dali

Warsztaty były świetne! Na pewno weźmiemy udział w kolejnej części.
Super zajęcia ,bardzo polecam .
Było super
Świetne warsztaty dla małych i dużych, bawiłam się równie dobrze, jak moja 7-letnia córka. Pobudzające kreatywność i rozwijające wiedzę.

Polecane z kategorii dla dzieci