festiwal Rockowizna Festiwal

KULT - Rockowizna Festiwal

festiwal Rockowizna Festiwal

KULT - Rockowizna Festiwal

KULT - Rockowizna Festiwal - festiwal
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na festiwal rocka ROCKOWIZNA. Łączymy pokolenia i dajemy radość. Taka właśnie jest ROCKOWIZNA. Od sentymentalnej podróży w czasie po współczesne gitarowe brzmienia. Będzie MOCNO, będzie PRAWDZIWIE, będzie NIESZABLONOWO. Na scenie legendy polskiego rocka i kawał porządnego grania. Czy trzeba czegoś więcej?

KULT to ikona polskiego rocka na czele z charyzmatycznym wokalistą. Kultu ani Kazika Staszewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół obecny na polskiej scenie od ponad 35 lat stał się – bezsprzecznie – kultowy. Mocne teksty, energia i niepowtarzalne, charakterystyczne dla Kultu połączenie gitar, trąb i klawiszy, czynią ich jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych grup. Na swoim koncie mają pokaźną dyskografię, uznanie krytyków i rzeszy fanów. Od początku istnienia w swoich utworach poruszają najistotniejsze tematy i bez pardonu obnażają prawdę, gorzko patrząc na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć.

Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące. Niewielka limitowana liczba osób. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

Strefa STANDARD – wydzielona nieopodal sceny w najlepszej możliwej cenie. Miejsca stojące. Dostęp do strefy gastronomicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: KULT - Rockowizna Festiwal

Kult nie zawiódł.
karol 01.07.2022 15:49
kULT i Kazik jak zawsze na 6. Wspaniała oprawa graficzna i świetlna , świetnie zagrane wszystko, 2,5 godziny śpiewający (z dwoma minutowymi przerwami) Kazimierz, punktualnie rozpoczęte. Parę aranżacji jakich jeszcze nie znałem, wspaniała gitara prowadząca, perkusja i KLAWISZ. Nie zatrzymujący się KAZIk.. Dobra pogoda (deszczyk nas lekko schłodził) wspaniała atmosfera. NIE MA LEPSZEGO KONCERTU.
Tomasz 01.07.2022 14:39
Super zabawa mimo lekkiego deszczu.
Magda 01.07.2022 13:53
Na Kulcie jak zawsze zajebiście :) nie ważne w której części Polski ;)
Michał 01.07.2022 11:14
Jak dla mnie bomba. W strefie pod sceną większość nastolatków 40+ :)
Antonio 01.07.2022 10:54
Fajny koncert, super zabawa, Kult jak zawsze w formie. Niewiele ludzików, ale biorąc pod uwagę inna dużą imprezę w Trójmieście i tak nie było źle
Wojtek 01.07.2022 08:28

Polecane z kategorii festiwal