film

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

film

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - Bilety do kina

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - Łochów Kino Łochów | Kupuj Bilety Online

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bardzo poruszający film. Polecam.
Film był super ale niektórzy oglądający nie umieli się zachować.
Świetny film, który długo pozostanie w mojej głowie.
Bardzo ciekawa historia, zmuszająca do refleksji.
Rewelacyjne rozwiązanie ze sprzedażą biletów online 🙂 Brawo PDK Pyrzyce. Film warto zobaczyć, kawałek dobrego kina. Polecam.
Polecam....
Ciekawy film pokazany bardzo realistycznie . Historia daje do myślenia.
Czy trzeba drukować bilety? Pan który wpuszcza na salę nie był zadowolony z faktu, że mam bilety w pdf na telefonie a nie papierowe.
Film jak dla mnie kobiety wystarczająco mocny, ciężko ująć w słowa „podoba mi się” wiedząc ze to historia oparta na faktach. Świetnie zagrana główna postać, matka rewelacyjnie. Jest kilka scen które każdej matce wyciśnie łzy. Bardzo realistyczny. Zaliczam do listy: koniecznie trzeba obejrzeć” Bardzo polecam.
Film fantastyczny! Świetna gra aktorska. Bardzo wzruszający.
Dorota 28.09.2020 08:35
Byłam 1 raz w kinie Lochow i pozytywnie jestem zaskoczona :) cena biletów do warunków ok. Świetnie, ze są przekąski takie jak popcorn i nachosy z przepysznym sosem serowym! Ponadto mało reklam a nie to co w dużych kinach ponad pol godziny. Naprawdę polecam :)
Bardzo fajny film godny obejrzenia
Angelika 27.09.2020 18:40
Było super. Napewno odwiedzimy kino jeszcze raz byliśmy już 3 razy i jest świetny klimat.
Piotr 27.09.2020 16:02
Film warty obejrzenia
Za cichy dzwięk w kinie . Reszta ok
Film rewelacyjny! Ogromnie polecam!
Martynas91 27.09.2020 11:53
Polecam film godny polecenia
Warto obejrzeć !!!!!
Bardzo podobał mi się ten film
FILM JEST GODNY POLECENIA AZ SERCE SIE KROI CO TEN CHŁOPAK PRZESZEDŁ
Mała Mi 27.09.2020 08:34
Kino z epoki PRL, ma swój klimat, budzi wspomnienia, dobrze że jest. Przestępne ceny. Ogólnie polecam.
Fajny film, warty obejrzenia. Mimo że media przekazały dużo informacji na temat Tomka K. i jego niewinności to w kinie siedziałam i płakałam. Jestem matką i nie wyobrażam sobie że moje dzieci mogłyby zostać wsadzone do więzienia za niewinność 😪
Bardzo dobry film. Polecam.
Super
Super😊
Wspaniała reżyseria, scenografia, aktorstwo. Film wciąga nas w tragedię, która miała miejsce i dotknęła wiele osób. Niewyobrażalny ból fizyczny i psychiczny, który trwał 18 lat. Został zamknięty w dwóch godzinach, lecz ujęty w taki sposób jakbyśmy byli tam każdego dnia, zarówno po jednej jak i po drugie stronie. Jan Holoubek, Piotr Trojan i wszyscy inni....Polecam
Bardzo dobry film. Polecam. Dobra gra aktorów, dobra reżyseria. Historia wstrząsająca. Każdy kto jeszcze jest nieprzekonany o potrzebie reformy w sądownictwie powinien koniecznie obejrzeć ten film.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane