film
Avengers: Koniec gry

film

Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec gry - Bilety na film

Avengers: Koniec gry - Opoczno Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego | Bilety na film

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana. 

 
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

dubbing
3D
napisy
2D
dubbing
3D

Brak wydarzeń w: Opoczno

Recenzje

Film na pewno nie zawiedzie wielbicieli Marvela. Nie czuje się, że film trwa blisko 3 godz.
Chyba jedna z lepszych części Avengers. Fajna fabuła dużo akcji i niespodziewane zakończenie. Zdecydowanie najlepsza część Avengers. Fajne i śmieszne teksty:D
Uwielbiam nasze kino A film swietny !!!!
Film super ale po filmie nieprzyjemny pan z obsługi opryskliwie zwrocil sie do syna. Kino Wrzos Świecie
Dobrze widać o dźwięk jest spoko :)
Było w porządku, żadnych negatywów nie mogę znaleść
film warty obejrzenia.
Wszystko w porządku. Gorąco polecam.
Super sprawa! Super film, super kino!
Film sredni
Film - llasyka gatunku.
Średni.
Tak jak film super, to przyjemność z oglądania bardzo słaba, ekran malutki- no trudno, ale nagłośnienie tragedia :( słychać każde chrupnięcie popkornu i szeleszczące paczki czipsów z końca sali... niestety...
Nie ma co ocenić. Rewelacja.
Film godny polecenia! Ciekawy scenariusz i zaskakujące zwroty akcji.
Film i ogólem kino bardzo fajnie
Film świetny, ale barek z przekąskami przy samym wejściu to porażka. Przy tak niewielkiej, kameralnej wręcz sali 1/3 filmu to było ćlamkanie, mlaskanie, szeleszczenie papierkami i plastikami po chipsach. Cholernie popsuło to odbiór.
po prostu Avengers wszystko co potrzeba humor akcja a i łezka się zakręciła ze dwa razy zakończenie które daje dużo możliwości
Polecam obejrzeć :) Wart!
Nie jestem miłośnikiem takich filmów, ale jestem ojcem i musiałem wybrać się na film z synem. Oglądałem wersję z dubbingiem wiec w moim przekonaniu przeznaczoną dla dzieci a nie młodzieży i dorosłych. Okazuje się jednak, że wielu ludzi tak męczy czytanie, że wybiera film z dubbingiem. Przekrój wiekowy od ok. 3 lat do ok 70 lat. Jakiś mądrala przyszedł z ok 3-4 letnim dzieckiem. Małolat po 15 min był już znudzony i zaczął nadawać na całą salę. Na szczęście tatuś stwierdził, że raczej filmu nie obejrzy i po kolejnych 15 min wyszedł z kina. Na szczęście z dzieckiem. Film trwa 3 godziny i to niestety się czuje. Nie dlatego, że fotele niewygodne czy coś, ale po prostu dłużyzny, dłużyzny. Ja rozumiem - dolary na efekty specjalne wydane to aż żal wycinać. Fabuła - no cóż. Bez sensu oczekiwać logiki, sensu, jakiegoś ładu, planu, konsekwencji itp. To film dla fanatyków gatunku, którzy są gotowi patrzeć na "dzieło" bezkrytycznie albo dla małych dzieci, które o paradoksach podróży w czasie w życiu nie słyszeli. Na pocieszenie mogę dodać, że mój 11-letni syn wyszedł zachwycony A czego nie robi się dla dziecka :-)
Beznadziejny film, tylko efekty. Scenariusz napisał chyba jakiś 6~latek...
Świetny sposób zakupu dla uniknięcia kolejek przed filmem. Szkoda że nie można w ten sam sposób zakupić popcornu przed seansem :)
Film super, rewelacyjne zwroty akcji. Pełno dobrego humoru, zaskakujących rozwiązań i momentów wzruszeń. Polecam.
Po prostu mega!
Jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Dużo się dzieje, ciekawe zwroty akcji i wiele innych atrakcji!!! Jeśli ludzie są ciekawi czemu film jest taki długi, jest to po to, aby wszystko opowiedzieć bo jest tego masa! Polecam gorąco!
WIĘCEJ
ZWIŃ