film

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu.

film

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu.

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu. - Bilety do kina

wstęp: 15 zł, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr
sala: Broadway

Kategoria wiekowa: 6+
Reżyseria: Moa Gammel Ginsburg
Kraj i rok produkcji: Szwecja 2020
Czas trwania: 82 min
Wersja językowa: Dubbing

Na młodych detektywów znowu czekają nie lada wyzwania! Tym razem Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai stanie przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro zostaje zamknięte?

Nowa zagadka zmusza nieustraszonych detektywów do zmierzenia się nie tylko z tajemniczym rabusiem pociągów. Lokalna policja zamyka Biuro, jednak to nie powstrzymuje Lassego i Mai, którzy włączają się w poszukiwania złodzieja. Zbierają dowody, analizują fakty, lecz podejrzanych robi się coraz więcej. Do miasteczka zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się pojawi? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący!

Najnowszy film o brawurowych detektywach oparty na serii książek „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” autorstwa uwielbianego Martina Widmarka.

Szanowni Państwo,
Na wydarzenie obowiązuje limit 50% miejsc. Jednocześnie informujemy, że od 1 września mogą zostać wprowadzone nowe zasady obostrzeń i limit miejsc może ulec zmianie. Będziemy informować Państwa na bieżąco.
W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu.

Film bardzo dobry - tylko głośność była trochę za duża.
W moim odczuciu film był puszczany ZA GŁOŚNO, męczyłyśmy się z córką, musząc zatykać uszy przy głośniejszych scenach. Z tego powodu na pewno więcej nie przyjdę na seans. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach być może większość ludzi, w tym dzieci, ma uszkodzony słuch i dlatego w kinach podgłasza się dźwięk do oporu. My jednak na szczęście do głuchych nie należymy, dlatego nie zamierzając zepsuć słuchu córce ani sobie, będę omijać projekcje w DK Kadr.

Polecane z kategorii film