film
Boże Ciało

film

Boże Ciało

Boże Ciało - Bilety do kina

Boże Ciało - Świdwin Świdwiński Ośrodek Kultury - Zamek | Kupuj Bilety Online

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednak, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetny film. Najlepszy jaki widziałam w ostatnich latach !!!!
Dobry film, warto obejrzeć
Wspaniała gra aktorów, film, który z przyjemnością obejrzałam. Dobre polskie kino!
Dot. filmu "Kamerdyner": Film naprawdę warto obejrzeć. Sytuacja Kaszubów tuż przed i w okresie II wojny światowej w dużej mierze przypomina sytuację mieszkańców Kociewia, a zbrodnia w lasach w Piaśnicy - zbrodnię w Szpęgawsku. Dobrze, że dajecie możliwość oglądania takich produkcji mieszkańcom małych miasteczek i wsi. Mam jednak do Was prośbę: przywróćcie możliwość wnoszenia opłaty za zarezerwowane bilety poprzez wpłatę wskazanej kwoty na Wasze konto bez konieczności korzystania z bankowości internetowej. Ostatnio rezerwacji dokonałem tylko dlatego, że obecny przy tym syn miał możliwość dokonania wpłaty przy pomocy tzw. "bliku". Ja mogę jedynie pójść do banku, wypełnić odpowiedni blankiet wpłaty i w ten sposób przekazać należną Wam kwotę. I taką możliwość pozostawcie proszę! Z pozdrowieniami- Wasz klient - senior.
Film lepszy od Kleru, jednak fabuła dość zagmatwana a zakończenie wręcz niezrozumiałe. W sumie tematyka staje się powoli naciągana i niczym nie zaskakuje. Jest w pewnym stopniu dokumentalna. Na marginesie: bardzo duży minus za kosmicznie długi blok reklamowy, płacąc za bilet nie chcę oglądać reklam "chipsów" i "podpasek" bo nie po to idę do kina.
Bardzo dobry film. Po skończonym seansie dopiero wiele pytań się rodzi na temat tego co się zobaczyło. Realizm współczesnego pokolenia i ludzi jest przedstawione perfekcyjnie.
Polecam. Warto obejrzeć.
Ciekawy film, kontrowersyjny, ale zakończenie niespodziewane i nie podobało mi się
Wszystko sprawnie, bardzo polecam
Najlepszy film jaki ostatnio oglądałam. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ukazuje samą kwintesencję wiary, tej w dobrym i złym tego słowa znaczeniu. Serdecznie polecam
Dobry film Robi wrażenie Warty obejrzenia jak bardzo ludzka natura jest złożona
film bardzo dobry
film trwa 2 godz. a wydaję się że minęło kilka minut. REWELACJA !!! Nich inni filmowcy uczą się jak się robi bardzo dobry film trzymający w napięciu ale i uczący z którego wszyscy możemy coś rozpoznać ze swojego życia.
Świetny film, polecam każdemu!
Film - klasa. Dawno tak dobrego filmu nie oglądałam.
Obejrzałam film z zainteresowaniem. Jest trudny, z przesłaniem, że czynienie dobra nie zawsze jest docenione. Każdy ma swoje słabości i demony do pokonania. Bardzo przeszkadzały mi przekleństwa, ale pewnie bez nich film byłby niewiarygodny. Życzę mu Oskara
Był niewyraźny dźwięk nie mogłam miejscami zrozumieć co mówią aktorzy
Mocny film. Zmusza do myślenia. Polecam każdemu
Bardzo dobre kino. Mocne a zarazem refleksyjne. Ujawnia słabość człowiek i wiary.
Recenzja w jednym słowie: WOW !
Film godny obejrzenia
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
24.11.2019 18:30

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

Świdwin inne wydarzenia